укррус

Телефони у Харкові

  • (050) 303-77-90

РОЗВИВАЮЧІ ІГРАШКИ

Розвиваючі іграшки напрокат в Baby Service - Харків

Розвиток дитини, становлення його внутрішнього світу немислимо без гри, а отже без розвиваючих іграшок. Іграшки завжди були і залишаються затребуваним товаром, але останнім часом батьки все частіше стикаються з проблемою вибору в нескінченному морі різноманітних пропозицій.

На жаль прилавки магазинів і каталоги дитячих інтернет-магазинів заповнені не завжди якісною та безпечною продукцією, а ціна на якісні іграшки низької бути просто не може -

високі стандарти якості, що пред'являються до іграшок такого класу визначають порядок цін на розвиваючі іграшки в діапазоні 50-120 $ , ніяк не менше.

Також варто згадати, що будь-які, навіть самі чудові іграшки швидко набридають малюкові - 1-2 місяці а то й 1-2 години достатньо ...

Користуючись послугами Прокату дитячих товарів Ви можете протягом 2-3 років постачати дитини найякіснішими розвиваючими іграшками, відповідними Вашому маляті складності і побажанням.

Прокат дитячих товарів Baby Service в Харкові надає в оренду розвиваючі іграшки тільки найвідоміших світових виробників: Fisher Price, Vtech, Chicco, Bright Starts, WinFun.

До подібних іграшок пред'являються вимоги безпеки найвищого класу: застосовується високоміцний нетоксичний пластик, виріб не містить дрібних деталей. Навіть при механічному пошкодженні такий пластик не кришиться на дрібні частини, не створює гострої кромки, не горить!

Розвиваючі іграшки містять у собі набір різних по складності завдань, справляючись з якими дитина освоює нове знання чи вміння.

У кожному віці у малюка різні можливості, тому певні іграшки особливо корисні в конкретному віці:

  • У самому ранньому віці, з народження, це мобілі, вони ж карусельки на ліжечко - перші іграшки малюка, розвиваючі слух і зір.
  • З 3-4 місяців - іграшки на розвиток тактильних навичок, це розвиваючі килимки, Тренажер Ergo Gym Chicco, Активний центр Chicco Deluxe 3in1.
  • З 6 місяців дитина проявляє інтерес до іграшка-сортер Чарівне горнятко Fisher Price c вкладишами різної форми та кольору, активному центру Deluxe Chicco - під ним цікаво не тільки лежати, а вже й сидіти - грати на піаніно, виконувати завдання для дрібної моторики. Кнопки, фігурки сортер, інші елементи іграшок для такого віку виконані великими для незміцнілих пальчиків, кольори яскраві, контрастні.
  • З 9 місяців малюк робить перші кроки поки ще тримаючись за мамину ручку - штовхачі Chicco Перші Кроки і Перша Пробіжка допоможуть малюкові освоїти самостійну ходьбу.

Ігрова стійка Весела Жирафа Fisher Price навчить малюка координувати дії - для гри з нею маляті знадобиться часто нагинатися, брати кульки, вставати, кидати кульку в отвір, стежити, куди ж викотиться кулька, знову сідати, тягтися за кулькою ...

Гру з кульками пропонує і Фантастичний Острів Chicco - завдання іграшки запускати кульки у вигляді тваринок за різними спіральним спусках.Деякі розвиваючі столики також підходять для гри з 9 місяців.

У деяких моделях, наприклад, Chicco New Modo ігрові елементи і вкладиші виконані досить великими, дитина цілком вже зможе самостійно їх натискати і вкладати.

  • Ближче до 1 року і старше нам потрібно розвивати не тільки тактильні, але вже і мовні навички.

Такі розвиваючі іграшки, як Розмовляюча Ферма Chicco і Весела Гусениця Fisher Price чистою російською (і англійською) мовою в ігровій формі навчає дитину різним словами і пропозиціями.

Окремо виділена в каталозі Прокату категорія РОЗВИВАЮЧІ МУЗИЧНІ СТОЛИКИ містить іграшки для самих різнобічних дитячих інтересів: тут і музика, і пісні, і назви форм і кольорів, і поняття вище-нижче, відкрити-закрити, і все це дублюється по-англійськи, по- іспанськи, і маса завдань на дрібну моторику, всіх не перерахувати!

Веселий Паровоз-Алфавіт Vtech реагує на різні букви-вкладиші та в режимі діалогу спілкується з дитиною про букву, слово, що починається з цієї букви і про те, що це слово означає. І так всі букви англійського алфавіту!

Як ми сказали вище, будь-яка іграшка, навіть сама-сама цікава, дорога і красива, за 1-2 місяці все одно набридне малюкові!

І це правильно, адже дитина відкритий для всього нового! Тому взявши в оренду розвиваючу іграшку, ви зможете хоч кожного місяця (а хтось і щотижня) награвшись, повертати її назад у прокат, а натомість вибрати нову, відповідну поточним віком і вимогам Вашого малюка!

Ваш Baby Service))