укррус

Телефони у Харкові

  • (050) 303-77-90

Килимки, дуги, іграшки напрокат в Baby Service Харків

У віці 3-4 місяці дитині необхідно отримувати нові відчуття, вона вже тягнеться ручками до всіх доступних предметів, вивчаючи їх на твердість, фактуру, на дотик. З розвиваючим килимком малюк навчиться швидше перевертатися зі спинки на живіт і навпаки.

Розвиваючі килимки укомплектовані дугами - це дає малюку відчуття безпеки, до дуг кріпляться різноманітні іграшки. У прокаті дитячих товарів Baby Service – Харків представлені килимки відомого бренду Tiny Love. Килимки Tiny Love зроблені із сертифікованих матеріалів, дуже якісні та безпечні.

Як альтернативу килимкам, ми пропонуємо в прокат ігрові музичні дуги, наприклад Chicco Duo Gym - ці іграшки встановлюються на підлозі або на ліжку і так само служать для розвитку дрібної моторики, а викладання малюка на спинку і животик зробить з іграшки тренажер для зміцнення м'язів шиї. Крім того, дуги набагато більш гігієнічніші за килимки і за ними простіше догляд у плані стерилізації.

Розвиваючий килимок або дугу можна взяти в оренду або купити, але ця іграшка потрібна буде зовсім недовго - не більше, ніж на 2 місяці - як тільки малюк почне повзати (а повзати він почне напевно скоро, завдяки саме килимку), так килимок вже стане не потрібен, адже у повзаючого малюка кругозір вийде далеко за межі килимка!

Кожен розвиваючий килимок або дуга має безпечне дзеркальце, щоб малюк міг познайомитися зі своїм відображенням і посміхатися йому. Спочатку малюк буде розглядати іграшки, що звисають з дуг, слухати музику. Потім потягнеться до іграшок, щодня покращуючи координацію рухів, а в 3 місяці вже активно гратиме брязкальцями: тягнути, штовхати і трусити.

Ви можете викладати малюка на животик, для зміцнення м'язів шиї, щоб дитина вчилася тримати голівку.

Взявши напрокат одну з іграшок, Ви можете повернути її в прокат, коли малюк награється, і для різноманітності взяти в оренду іншу, не менш цікаву з іншими іграшками та розвагами.

Що ще беруть у прокат разом з килимками та дугами: заколисуючий центр, або шезлонг для дітей від народження до 6 місяців суттєво полегшить життя мамі.

Ваш BabyService:)