укррус

Телефони у Харкові

  • (050) 303-77-90

РОЗВИВАЮЧI КИЛИМКИ

Розвиваючі килимки в прокат дитячих товарів Baby Service - Харків

Розвиваючий килимок - дуже корисна, необхідна для розвитку дитини розвиваюча іграшка.

У віці 3-4 місяці дитині необхідно отримувати нові відчуття, він вже тягнеться ручками до всіх доступних предметів, вивчаючи їх на твердість, фактуру, дотик. На розвиваючому килимку малюк навчиться швидше перевертатися зі спинки на живіт і навпаки.

Розвиваючі килимки укомплектовані дугами - це дає малюкові відчуття безпеки, до дуг кріпляться різноманітні іграшки.

Розвиваючий килимок можна взяти в оренду або купити, але потрібен він буде зовсім недовго - не більше, ніж на 2 місяці - як тільки малюк почне повзати (а повзати він почне напевно скоро, завдяки саме розвиваючому килимку), так килимок вже стане не потрібний, адже у повзає малюка кругозір вийде далеко за межі килимка!

У прокаті дитячих товарів Baby Service - Харків представлені килимки відомого бренду Tiny Love. Килимки Tiny Love зроблені з сертифікованих матеріалів, дуже якісні і безпечні.

Кожен розвиваючий килимок Tiny Love має безпечне люстерко щоб малюк міг познайомитися зі своїм відображенням і посміхатися йому. Перший час малюк буде розглядати іграшки звисають з дуг килимка, слухати музику. Потім потягнеться до іграшок, кожен день покращуючи координацію рухів, а в 3 місяці вже активно гратиме брязкальцями: тягнути, штовхати і трусить.

Взявши напрокат один з килимків Tiny Love, Ви можете повернути його в прокат, коли малюк награється, і для різноманітності взяти в оренду інший, не менш цікавий килимок з іншими іграшками та розвагами.

Ваш BabyService))