укррус

Телефони у Харкові

  • (050) 303-77-90
  • (063) 316-21-25
  • (057) 755-14-05
  • (067) 577-70-14
всі телефони

Наші новини

Как найти прокат детских товаров Baby Service в Харькове

04/04/2017

Находите нас быстро и правильно!

Так к нам идти от метро Ботанический Сад: вверх и налево.

 GPS ведет к нам с улицы Шекспира - это не верно, к нам нужно повернуть с проспекта Науки налево (если смотреть от центра).

Так к нам поворачивать с проспекта Науки (бывш. Ленина) от метро Ботанический Сад:

Поворот на Тобольскую с проспекта Ленина

От проспекта Науки (бывш. Ленина) до нашего крыльца всего 100 метров. Дальше тупик - мимо нас Вы не проедете!

Проезд по Тобольской 100 метров

Добро пожаловать!

Вход Прокат Baby Service


Всі новини

Прокат дитячих товарів - модна послуга для сучасних просунутих батьків.

Для догляду за новонародженим може знадобитися чимало дорогих речей, це і дитячі ваги, і качелька-колиска, крісло-гойдалка, автокрісло, манеж. Такі пристрої раціонально не купити, а взяти в оренду, так як необхідність в таких речах виникає ненадовго, максимум на 2-3 місяці, після чого потреба в цих товарах для новонароджених відпадає.

Прокат товарів для малят може знадобитися, якщо ви збираєтеся купити дорогий виріб для дитини, але не впевнені, наскільки річ підійде саме Вашій дитині - взявши необхідну річ в оренду Ви визначитеся, наскільки вона вам необхідна і чи варто звертатися за нею в магазин.

Якщо до вас приїжджають родичі з дітьми: забезпечити комфорт і безпеку можна за допомогою взятих напрокат ліжечка або ліжко-манежу, прогулянкової коляски-тростини, радіоняні.

Збираючись у відпустку на море або в інше місто - візьміть напрокат набір маленького мандрівника: автокрісло, коляску-тростину і ліжко-манеж. Прокат Baby Service надає послуги оренди товарів для малят в 17 містах України: Київ, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Львів, Луганськ, Черкаси, Севастополь, Кіровоград, Мелітополь, Маріуполь, Житомир, Полтава, Вінниця, Бровари, Біла Церква, Керч - в цих містах Ви зможете забронювати необхідні дитячі речі заздалегідь і скористатися пільговими умовами для клієнтів Прокату Бебі Сервіс.

Такі речі, як стрибуни, ходунки, розвиваючі килимки та іграшки можуть знадобитися на 1-2 місяці, а можуть і взагалі не підійти дитині, тому їх варто взяти в оренду, а коли іграшка набридне - повернути її в прокат, обмінявши на нову, відповідну віком Вашого малюка.

Вартість прокату в рази менше цін на товари в дитячих інтернет-магазинах, і Ви зможете без шкоди для бюджету користуватися якісними та безпечними дитячими товарами та іграшками. Досвідчені консультанти Прокату допоможуть підібрати речі, цікаві саме Вашому маляті за віком і розвитку.

Зростайте з задоволенням!

Ваш BabyService))