укррус

Телефони у Харкові

  • (050) 303-77-90
  • (063) 316-21-25
  • (067) 577-70-14
  • (057) 755-14 05
всі телефони

КАРНАВАЛЬНІ КОСТЮМИ

Маленькі діти обожнюють карнавальні свята!

Участь в святковій виставі, можливість перевтілитися в улюбленого персонажа, сприяє розкриттю творчого потенціалу дитини, зміцненню психіки, розвитку особистості малюка, дає можливість проявити творчу ініціативу.

Протягом навчального року в садках і початкових класах середньої школи проводиться безліч різноманітних святкових ранків та інших заходів, для яких може знадобитися прокат костюмів: осінні і тематичні фотосесії, День Осені, тепер уже популярний в Україні свято Хелловін, Новий Рік, 8 Березня, свято весни, випускний з садка - прокат карнавальних костюмів на Тобольської, 47 допоможе підібрати необхідний наряд і аксесуари.

Прекрасним подарунком для бабусь і дідусів і просто собі на пам'ять буде тематична сімейна або дитяча фотосесія в оригінальних костюмах і аксесуарах, аранжування під Стиляг або казкових персонажів дозволить приміряти на себе новий образ і дитині, і батькам!

Ви можете забронювати костюм для дитячого ранку або фотосесії з асортименту Прокату, а можете індивідуально замовити новий карнавальний костюм унікальної моделі, а після виготовлення купити або повернути в прокат, сплативши тільки оренду.

Часто після свята, коли карнавальний костюм вже потрібно повертати в прокат, дитина ніяк не може розлучитися з улюбленим обликом Мишки, Феї або Мавпочки - тоді Ви зможете ощасливити свого артиста, викупивши карнавальний костюм у Прокату або замовивши новий, і подяки Вашої дитини не буде меж!

При розробці моделей враховуються особливості дитячої фігури відповідного віку, нові костюми в прокаті з'являються з урахуванням побажань дітей, організаторів дитячих ранків в дошкільних навчальних закладах, вчителів початкової школи, популярних і улюблених дітьми мультиплікаційних персонажів.

Деякі моделі, особливо для свята Helloween, надаються для прокату одночасно і в дитячих, і в дорослих розмірах, щоб мами з донькою чи тата з синами виглядали однаково стильними!

При догляді за речами Прокат карнавальних костюмів Baby Service - Харків керується стандартом Cleaner Then New (чистіше чим нове). При чищенні використовуються дитячі гіпоалергенні засоби, пароочиститель, кварцування.

Весь асортимент Прокату карнавальних костюмів представлений в КАТАЛОЗІ, шоурум прокату карнавальних костюмів знаходиться за адресою: Харків, Тобольська, 47.

Бажаємо Вам яскравих, пам'ятних вражень від свят і блискучих фотосесій!