укррус

Телефони у Харкові

  • (050) 303-77-90
  • (063) 316-21-25
  • (067) 577-70-14
всі телефони
Doona Коляска-Автокресло
Doona Коляска-Автокресло
Як це працює?

Доставка: 90 грн

Умови прокату

Ви вносите заставу:

5000 грн

авансовий платіж:

2000.00 грн

- якщо у нас вперше;

1800.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

Користуєтесь менш ніж місяць, за добу

200 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Doona Коляска-Автокресло

Коляска-автокрісло DOONA Infant Car Seat ( "Дуна", виробництво - Ізраїль) тепер на прокат в Харкові!

Doona Infant Car Seat - унікальна конструкція, що об'єднала в собі відразу коляску, автокрісло і крісло для авіаперельотів!

  • Для перельотів. DOONA сертифікована владою США і Європи для авіаперельотів. Можна брати в салон літака, а не здавати в багаж!
  • Для поїздок. Крісло встановлюється в автомобілі особою проти ходу руху штатним триточковим ременем безпеки. Таке кріплення універсально, і підходить для більшості автомобілів. Для фіксації малюка на сидіння використовуються точкові ремені безпеки з м'якими накладками.
  • Для прогулянок. При використанні автокрісла Doona як коляски розкривається легке алюмінієве шасі. При цьому система Click страхує від його мимовільного складання-розкладання, а ручка, будучи розкладеним, що не складеться самостійно.

Невеликі колеса, передні з яких забезпечені підшипниками, повертаються для більшої маневреності.

В умовах міста, в торгових центрах, на прогулянці в парку Doona буде настільки ж зручним засобом пересування, як і звична прогулянкова коляска, компактним і простим в управлінні. Малюк подорожує поза автомобілем в положенні «обличчям до мами», що особливо важливо для прогулянок з малюками віком до року.

Оббивка автокрісла виконана з натуральних тканин, а вкладиш для новонароджених анатомічної форми виготовлений з гіпоалергенної вугільно-бамбуковій тканини, яка має антибактеріальні властивості, на якій влітку дитині не буде душно, а взимку-холодно. При цьому вкладиш добре зафіксований в центральній точці і не сповзає під час поїздки.

Що ще беруть в прокат разом з автокріслом-коляскою Дуна: гостям Харкова буде необхідне дитяче ліжечко і стільчик для годування, а у відпустку на курорт не забудьте взяти відеоняню - з нею ваш відпочинок буде максимально комфортним і безпечним.