укррус

Телефони у Харкові

  • (050) 303-77-90
  • (067) 577-70-14

ПАРОВАРКИ, ЙОГУРТНИЦI

Прокат побутової техніки для догляду за дитиною в Харкові

У віці 6 місяців Ви починаєте вводити дитині перший прикорм. Це найпростіші найменш алергенні овочі: кабачок, капуста, яблучко. Якщо ви не прихильник покупних готових сумішей, особливо коли за вікном літо і сезон дачних овочів з власного городу, то цей прикорм необхідно спочатку правильно приготувати - відварити овочі на пару, а потім подрібнити до консінстенціі пюре.

Зазвичай перші порції прикорму не перевищують 10-20 грам), і для приготування необхідної кількості пюре досить зовсім невеликий закладки - один шматочок. Можна варити овочі на пару в каструльках, за бабусиним рекомендаціям, а "дорослий" кухонний комбайн впорається з подрібненням, але потім Вам доведеться чимало часу витратити, збираючи пюре зі стінок блендера, а потім відмиваючи всю цю "дорослу" техніку.

Блендер-пароварка Chicco BabyPappa хороший тим, що він створений саме для дітей, для швидкого, правильного і безпечного приготування необхідної кількості готового овочевого пюре!

Взяти в оренду блендер-пероварку Ви можете, щоб визначитися, домашніми або покупними пюрешкі пригощати дите.

Влітку, виїжджаючи з дитиною на море або на дачу, Ви можете взяти в прокат блендер-пароварку і не переживати щодо адаптації дитини до незнайомої їжі.

Гості міста, приїжджаючи до Харкова з маленькими дітками, також можуть взяти напрокат блендер-пароварку, щоб не порушувати правильного режиму харчування свого чада.

Крім оренди блендера-паровакі, ми надаємо в прокат ще один хіт кухонної техніки для правильного корисного харчування - йогуртниця Moulinex.

Це техніка як раз вже для більш старших діток, хто із задоволенням і користю налягає на молочку.

Щоб приготувати домашній йогурт без ароматизаторів і загусників для всієї родини, Ви можете взяти в прокат йогуртницю, тиждень-місяць спробувати, наскільки Вам подобається такий раціон, а згодом вже вирішити, чи варто купити йогуртницю!