укррус

Телефони у Харкові

  • (050) 303-77-90

Дитячі автокрісла в Прокаті дитячих товарів Baby Service Харків, Полтава

Прокат дитячих автокрісел в Харкові.

Коли Ви перевозите цінний і крихкий вантаж, хоч би телевізор або скло - Ви завжди заздалегідь подбаєте про безпечну упаковці, зафіксуєте перевозиться предмет в салоні автомобіля так, щоб під час маневрування Ваш вантаж не впав, не перекинувся, не зламався ...

Чи можна порівнювати цінність крихкого вантажу та безпеку Вашого малюка?

Про те, що дітей не можна перевозити в автомобілі без спеціального автокрісла знають зараз всі батьки. При різкому гальмуванні навіть на швидкості в 40 км / год мама не втримає дитину на руках - це також не потребує перевірки.

Вартість дитячого автокрісла порівнянна з вартістю 2-3 повних заправок Вашого автомобіля, а вартість прокату дитячого автокрісла дорівнює ціні 5-10 літрів бензину!

Зрозуміло, якщо Ви постійно їздите в машині з дитиною, то таке автокрісло можна купити, але в деяких випадках взяти автокрісло напрокат більш раціональне і зручне рішення.

Коли може знадобитися оренда дитячого автокрісла?

  • Малюки швидко ростуть.

Протягом першого року життя дитини Вам можуть знадобитися автокрісла 3 різних груп! Якщо Ви періодично возите дитини в машині, з покупкою крісла варто почекати: Ви можете брати в прокат автокрісло підходящої за вагою та віком Вашому маляті групи кожен раз безпосередньо перед поїздкою.

  • Поїздка на курорт.

Якщо Ви збираєтеся з малюком у відпустку на своєму автомобілі, чи з друзями на їхньому автомобілі, продумайте питання про наявність автокрісла потрібної групи. У період літніх відпусток таке автокрісло можна забронювати і взяти в прокат заздалегідь, і попрактикуватися в катанні дитини в автокріслі перед довгою поїздкою.

  • Перед покупкою автокрісла. 

Перед тим, як купити автокрісло, Ви можете взяти напрокат таке ж або аналогічне крісло, щоб вирішити, чи комфортно буде саме Вашому маляті в цьому автокріслі, легко і надійно кріпиться автокрісло в Ваш автомобіль! 

  • Приїзд гостей з дітьми в Харків.

Якщо ви зустрічаєте на автомобілі гостей з маленькими дітьми, перед поїздкою в аеропорт або на вокзал обов'язково подбайте про безпеку маленького гостя і спочатку заїдьте в прокат за автокріслом відповідної групи!

Ви зможете користуватися автокріслом, взятим в оренду, протягом всього візиту гостей, а провівши їх на літак (або поїзд) повернути автокрісло назад в Прокат. Вартість послуги прокату дитячого автокрісла не перевищить 300-500 грн, з точки зору безпеки це не витрата, а необхідна умова! 

Які бувають групи дитячих автокрісел.

Відповідно до світових стандартів, дитячі автокрісла діляться на п'ять груп, які залежать від ваги дитини:

Група 0 - для дітей масою менше 10 кг. Це люлечки - перенесення з ручкою для новонароджених діток, мають нерегульоване - тільки лежаче положення спинки, кріпляться в автомобілі проти ходу (спиною вперед). Наприклад Britax Romer 0-9 кг

Група 0 + - для дітей масою менше 13 кг. Це також люлечки для самих маленьких з лежачим нерегульованим становищем. За рахунок знімних вкладишів Ви зможете пристосувати крісло для зручності Вашого малюка. Кріпиться за базою або без бази тільки проти ходу автомобіля - спиною вперед. Наприклад Chicco Auto-Fix Fast 0-13 кг 

Група I - для дітей масою 9-18 кг. Крісла з регульованим кутом нахилу спинки (3-4 положення нахилу) для дітей, які вже самостійно сидять. Кріпиться в автомобілі по ходу і проти ходу руху. Наприклад Britax-Romer King II 9-18 кг 

Група II - для дітей масою 15-25 кг. Це автокрісла з рiвною спинкою і регульованим підголовником, підлокітниками, встановлюється по ходу руху автомобіля. Найчастіше поєднується з III групою, як Britax-Romer Kidfix SL 15-36 кг.

Група III - для дітей масою 22-36 кг. Це сидіння - бустер, який підіймає дитину до "дорослого" ременя безпеки. наприклад Бустер Eternal Shield 15-36 кг

На практиці всі виробники суміщають в дитячому кріслі відразу декілька груп.

  • Автомобільна люлька для новонароджених (групи 0 і 0 +) В асортименті Прокату це: Chicco Auto-Fix FastBRITAX ROMER Baby-Safe i-Size
  • Автомобільне крісло для дітей від народження до 2-3 років (0-18 кг) з власними п'ятиточковими ременями (група 0 - I) в прокаті Baby Service - Харків це: Cybex Sirona I-SizeBritax-Romer King IIBroadway 4babyLionelo Liam PlusChicco Eletta.
  • Автомобільне крісло для дітей 2 й і 3 й груп (група II - III) наприклад Heyner или QuestoFix 15-36 кг
  • Так званий бустер, тобто тільки подушка сидіння (тільки група III)
  • Універсальне сидіння-трансформер для дітей з 9 місяців до 12 років (група I – II – III). Кут нахилу в таких кріслах регулюється в залежності від конструкції, ширина та висота регулюється за рахунок вкладишів та підголовника. В асортименті Прокату це крісло: Graco 4EVER ALL-IN-1 0-36 кг, 4Baby Fly-Fix ​​9-36 кг

Щасливої дороги!

Ваш BabyService))

Що ще можна взяти напрокат вашому малюкові? Для комфортного та безпечного відпочинку не забудьте взяти в подорож легку коляску-тростину, ліжечко-манеж і радіоняню.