укррус

Телефони у Харкові

 • (050) 303-77-90

Ваги дитячи для немовлят напрокат у Baby Service - Харків, Полтава

Електронні дитячі ваги - високоточний медичний прилад для зважування новонароджених дітей.

Без спеціальних дитячих ваг батьки не зможуть зрозуміти, як дитина набирає вагу, а адже вага новонародженого - один із найголовніших показників його здоров'я і правильного розвитку.

Дитячі ваги можна купити, Прокат в Харкові також і продає такі ваги, але наш багаторічний досвід показав, що набагато зручніше взяти дитячі ваги в оренду - адже вони потрібні на 2-3 місяці максимум і тому прокат дитячих ваг - самий відповідний спосіб полегшити молодим батькам догляд за новонародженим.

Всі дитячі ваги з асортименту прокату комплектуються батарейками, інструкцією і упаковкою, оформити оренду ваг можна у нас в офісі або замовити кур'єрську доставку додому:

доставка дитячих ваг обслуговується нашою кур'єрською службою в першу чергу!

Скільки має набрати ваги дитина за місяць?

 • У перший місяць новонароджений повинен набрати в середньому 600 грам ваги;
 • 2 місяць доданий вага немовляти повинен бути близько 800 грам;
 • 3 місяць дитина повинна набрати теж близько 800 грам;
 • 4 місяць ми додаємо вагу 750 грам;
 • 5 місяць надбавка у вазі приблизно 700 грам;
 • 6 місяць 650 грам - з віком щомісячна надбавка у вазі знижується;
 • 7 місяць додамо вага приблизно 600 грам;
 • 8 місяць додамо в середньому 550 грам;
 • 9 місяць надбавка у вазі 500 грам;
 • 10 місяць ще менше - близько 450 грам;
 • 11 місяць 400 грам;
 • 12 місяць 350 грам.

Разом за перший рік життя малюк в середньому набирає 7150 грам - в 2 рази більше своєї ваги при народженні!

 Для дезінфекції вагiв для новонароджених ми застосовуємо антисептик АНОЛIТ-ЕКСПРЕСС. 

 Також Анолiт-ЕКСПРЕС використовується для стерилізації води для купання малюка, обробки іграшок, інших дитячих предметів, прибирання дитячої кімнати.

Як вибрати дитячі ваги.

У Каталозі Прокату Ви бачите декілька моделей електронних ваг для новонароджених, всі вони підходять для зважування немовлят і приблизно рівні по точності, але певний набір особливостей і функцій допоможе підібрати найбільш зручну модель дитячих ваг саме для Вас.

- Автоматичний скидання (обнуління) пелюшки - присутня у всіх моделях електронних ваг. Практика показала, що зручніше відразу включати ваги з заздалегідь постеленной на ложемент ваг пелюшкою - в цьому випадку ваги покажуть 0:00 і Вам залишається тільки покласти дитину на ваги. Стелити ж пелюшку на вже включені ваги, потім обнуляти, при цьому тримаючи малюка на руках просто незручно :)

-  Автоматична фіксація ваги малюка, що борсається - присутній в наступних моделях ваг: САША, Малятко, Momert 6425, Momert 6475, Tefal BH4150 і Tefal 91150. У таких вагах фіксування ваги відбувається з самого моменту приміщення малюка на ложемент і триває приблизно 1-3 секунди. Протягом цього часу датчики спостерігають всі коливання і відхилення ваги шевелящіхся на вагах малюка - і самі визначають момент зупинки "бігають" циферок. Така функція зручна для зважування дітей новонароджених і у віці до 3-4 місяців. При зважуванні старших і більш активних діток, автоматична фіксація може спрацьовувати довше, так як буде занадто великий розкид показань датчиків. Для малюків старше 3-4 місяців зручніше будуть терези з механічною фіксацією ваги.

- Механічна фіксація ваги - реалізована у вагах Gamma 6141. У таких вагах циферки будуть "бігати" неспинно, поки Ви самі не натиснете кнопку "HOLD", коли вважаєте за потрібне. Після натискання кнопки фіксація відбувається протягом всього 1 секунди, після чого з'являється вже усереднена цифра. Така функція дає можливість попередньо заспокоїти на вагах малюка, при необхідності підігнути ніжки до черевця, зібрати ручки, прибрати всі можливі перешкоди. Ця функція дозволяє зважувати як новонароджених дітей, так і старше 3-4 місяців - тих, хто "не любить" зважуватися або вже сильно крутиться на вагах :))

- Автоматичне визначення різниці з попереднім зважуванням - зручна функція, представлена в дитячих вагах Саша, Momert 6425, Momert 6475, Tefal BH 4150, Tefal 91150. У таких вагах при зважуванні Вам завжди буде показуватися 2 значення: вага дитини в поточний момент і різниця з останнім зважуванням. З такими вагами можна відразу і без калькулятора визначити, скільки малюк з'їв за одне годування. Єдине можливе незручність такої опції - якщо Вам необхідно зважувати відразу двох і більше малюків :)

- Розмір ложемента - Дитячі ваги повинні знаходитися на твердій, рівній поверхні в безпечному місці, тому перш ніж вибрати в прокаті дитячі ваги, визначитеся зі зручним і безпечним місцем, де Ви будете зважувати малюка.

Ваги Малятко - найбільші за розміром: 60 * 30 см, 5 см у висоту, можуть використовуватися як Пеленатор, але займають досить багато місця.

Ваги Momert 6425, Momert 6475 - трохи компактнішою, розміром 52 * 30 см, у висоту всього 4 см.

Ваги Gamma MD6141: розмір ложемента 32 * 52 * 8 см - займають небагато місця за рахунок овальної форми і глибокого зігнутого ложемента. Ложемент ваг Tefal BH4150 50 * 25 см розрахований для дітей до 2-3 місяців.

- Дискретність - ціна поділки, важливий показник, з яким кроком ваги показують значення в грамах: більшість моделей дитячих ваг мають дискретність 10 грам. Це значить, що вага Вашого маляти буде показуватися з точністю до 10 грам: 4,23, 3,76 і т.д.

Ваги Малятко і деякі з терезів Momert 6425 і Momert 6475 мають дискретність 5 грам, тобто їх їх показники будуть виглядати 4,235, 3,760 і т.д. Менша дискретність дає нам велику точність зважування, але при зважуванні малюків старше 2 місяців у ваг з такою дискретність буде довше "думати" автоматична фіксація ваги.

У найточніших дитячих вагів Саша реалізована "плаваюча" дискретність: від 0 до 3 кг: 1 г, від 3 до 6 кг: 2 г, від 6 до 15 кг: 5 г.

- Похибка ваг - точність вимірювання - показник, зазначений в техпаспорті ваг, для всіх моделей він рівний + - 3%. Це означає, що для малюка вагою 3 кг похибка дорівнює + - 10 грам, для 6-кілограмового дитину: + -20 грам, для 10 кг - + - 30 грам.

- Функція "Пам'ять" З вагами Малятко Ви можете записати в пам'ять одне значення ваги за допомогою кнопки "Mem". Ваги Gamma MD6141 "пам'ятають" вага всього протягом 1 хвилини, решта моделі показують тільки різницю з попереднім зважуванням і поточне значення, тому при зважуванні обов'язково записуйте вага дитини: блокнот і олівець завжди повинні лежати поруч з дитячими вагами.

Ваш Baby Service :)