укррус

Телефони у Харкові

  • (050) 303-77-90

РАДІОНЯНІ, ВІДЕОНЯНІ

Прокат радіоняні в Харкові

Безпека - одне з найголовніших вимог при догляді за дитиною. 24 години на добу проводити разом з малюком фізично неможливо, і ногда доводиться залишати малюка ненадовго одного - звичайно ж в безпечному місці: ліжечку або манежі, але все одно Ви будете прислухатися, раптом дитина прокинеться, заплаче, стане кликати батьків.

У таких випадках на допомогу приходить помічник усіх сучасних батьків: Радіоняня!

Що ж таке радіоняня і навіщо вона потрібна?

Чудове пристосування - радіоняня допоможе Вам весь час знаходитися поряд з малюком. В радіусі від 40 до 450 метрів ви зможете чути свого малюка і при необхідності оперативно відреагувати.

Радіоняня складається з двох блоків: дитячого - передавача і батьківського - приймача, налаштованих на одну радіочастоту та дозволяє батькам чути все, що відбувається в кімнаті дитини. На випадок, якщо батьки в галасливому місці, батьківський блок оснащений світловою індикацією, яка також сигналізує про появу звуків в дитячій.

Можна купити радіоняню, але в міських квартирах радіоняня не завжди потрібна, малюка буде чутно майже з будь-якої точки квартири.

У разі поїздки на курорт або на дачу - прокат радіоняні зможе допомогти Вам організувати безпечний дозвілля. Заради 2 тижнів відпустки купувати радіоняню нераціонально, набагато зручніше взяти радіоняню в оренду.

Малюк може спати в саду, а Ви знаходитися в будинку, або навпаки, дитина буде спати в номері готелю, а Ви обідати в ресторані - завдяки радіоняні Ви будете спокійні, знаючи що почуєте малюка, як тільки він покличе Вас.

Прокат дитячих товарів Baby Service в Харкові надає напрокат 2 моделі радіонянь:

Chicco Classic і Baby Ono 195.

  • Chicco Classic відрізняється високою якістю прийому, чистим якістю звуку, яскравими світлодіодними індикаторами, що сигналізують про появу звуків в дитячій, відносно невеликим радіусом дії: околоо 40 метрів в складних приміщеннях і до 150 метрів на відкритому просторі.
  • Baby Ono 195 відрізняє більший радіус дії: до 450 метрів на відкритому просторі, а дитячий блок-передавач оснащений музикою і нічником, які можуть автоматично включитися і заспокоїти дитину, якщо вона прокинеться і заплаче.

Радіоняні можуть працювати від мережі 220V і від батарей. Додаткова зручність радіоняні Chicco в тому, що батьківський блок комплектується акумуляторами і Вам не доведеться перебуваючи на курорті, шукати де купити батарейки.

Радіус дії радіоняні, окрім заявленого виробником, сильно залежить від наявності перешкод, товстих стін, наявності електромереж, працюючих електроприладів.

Перш ніж відлучатися від малюка в радіусі до 200 метрів в умовах готелі, квартири, приватного будинку - необхідно спочатку включити радіоняню і обійти територію передбачуваної відлучки, перевірити якість прийому батьківського блоку і наявність перешкод. Можливо при наявності перешкод (наприклад працюючі мікрохвильовки, телевізори) доведеться перемкнути радіоняню на інший канал - в цьому випадку не забудьте що обидва блоки радіоняні повинні працювати на одній частоті.

Щоб відпочинок відбувся якісним і комфортним, візьміть напрокат легкий ліжко-манеж - затишне персональне спальне місце малюка для будь-яких курортних умов, а якщо Ваша коляска в Харкові досить габаритна і важка - не забудьте про оренду коляски-тростини!

Ваш Baby Service))