укррус

Телефони у Харкові

  • (050) 303-77-90

Радіоняні, відеоняні напрокат в Baby Service

Прокат радіоняні, відеоняні у Харкові

Безпека - одна з найголовніших вимог під час догляду за дитиною. 24 години на добу проводити разом з малюком фізично неможливо, і іноді доводиться залишати малюка ненадовго одного - звичайно ж у безпечному місці: ліжечку або манежі, але все одно Ви прислухатиметеся, раптом дитина прокинеться, заплаче, стане звати батьків.

У таких випадках на допомогу приходить помічник усіх сучасних батьків: Радіоняня!

Що ж таке радіоняня і навіщо вона потрібна?

Чудовий пристрій - радіоняня допоможе Вам весь час знаходитися поряд з малюком.

У радіусі від 40 до 200 метрів ви зможете чути свого малюка і за необхідності оперативно відреагувати.

Радіоняня складається з двох блоків: дитячого - передавача та батьківського - приймача, налаштованих на одну радіочастоту і що дозволяє батькам чути все, що відбувається в кімнаті дитини. На випадок, якщо батьки в галасливому місці, батьківський блок оснащений світловою індикацією, яка сигналізує про появу звуків у дитячій.

Можна купити радіоняню, але в міських квартирах радіоняня не завжди потрібна, малюка буде чути майже з будь-якої точки квартири.

У разі поїздки на курорт або на дачу – прокат радіоняні зможе допомогти Вам організувати безпечне дозвілля. Заради 2 тижнів відпустки купувати радіоняню нераціонально, набагато зручніше взяти радіоняню в оренду.

Маля може спати в саду, а Ви знаходитесь в будинку, або навпаки, дитина спатиме в номері готелю, а Ви обідатимете в ресторані - завдяки радіоняні Ви будете спокійні, знаючи що почуєте малюка, як тільки він покличе Вас.

Прокат дитячих товарів Baby Service у Харкові надає напрокат радіо- та відеоняні:

  • Радіоняні відрізняються досить гарною якістю прийому, яскравими світлодіодними індикаторами, що сигналізують про появу звуків у дитячій, відносно великим радіусом дії: від 50 метрів у складних приміщеннях та до 200 метрів на відкритому просторі.
  • Відеоняні характеризує безліч функцій у різних моделях: цифровий зум, нічне інфрачервоне підсвічування, вбудований термометр, нічник, будильник, зворотний зв'язок і т.д., але в порівнянні з радіонянею у відеоняні завжди буде менший радіус прийому через складний відеосигнал.

Більшість дитячих блоків радіо- та відеонянь потребують підключення до мережі 220 В, дорослі блоки оснащені акумоляторами або батареями.

Радіус дії радіо- і відеонянь, крім заявленого виробником, залежить від наявності перешкод, товстих стін, наявності електромереж, працюючих електроприладів.

Перш ніж відлучатися від малюка в радіусі до 200 метрів в умовах готелю, квартири, приватного будинку - необхідно спочатку включити радіоняню і обійти територію передбачуваної відлучки, перевірити якість прийому батьківського блоку та перешкод. Можливо за наявності перешкод (наприклад працюючі мікрохвильові печі, телевізори) доведеться переключити радіоняню на інший канал - у цьому випадку не забудьте що обидва блоки радіоняні повинні працювати на одній частоті.

Що ще беруть у прокат разом із радіонянею? Щоб відпочинок відбувся якісним та комфортним, візьміть напрокат легке ліжко-манеж – затишне персональне спальне місце малюка для будь-яких курортних умов, а якщо Ваш коляска в Харкові досить габаритний та важкий – не забудьте про оренду коляски-мінікнижки.

Ваш Baby Service:)