укррус

Телефони у Харкові

  • (050) 303-77-90

Орбітреки, велотренажери, степпери - фітнес тренажери напрокат у Baby Service

Прокат фітнес - тренажерів у Харкові

Молоді сучасні матусі після пологів поспішають повернутися до занять спортом, щоб набути спортивної форми і позитивного настрою! Адже з появою малюка повноцінно відвідувати фітнес-зал стає практично неможливо!

Альтернативою відвідування фітнес-залу у Вас може з'явитися бажання купити домашній тренажер, але нерідко буває, що куплений у магазині тренажер за 2-3 тижні вкривається пилом, ще за 2-3 місяці переміщається до комори або на балкон, потім до гаража... Адже з цілодобовим доглядом за малюком потрібно мати залізну волю, щоб регулярно продовжувати заняття спортом!

Прокат тренажерів: сучасна послуга для просунутих спортивних мам!

  • Ви зможете оцінити, наскільки тренажер підходить саме Вам, перш ніж купити;
  • Ви також визначите для себе, наскільки регулярно Ви можете займатися на тренажері;
  • Взявши тренажер напрокат, Ви отримуєте стимул для занять: адже купивши тренажер Ви можете не поспішати розпочинати заняття, а тренажер, узятий в оренду не повинен простоювати))

Прокат Baby Service - Харків надає в оренду кардіотренажери: орбтрек HouseFit, велотренажер EnergyFIT BC1200 і тренажер для ніг степпер Torneo Ritmo.

Такі тренажери допомагають молодим матусям швидше повернутися у форму після пологів, підтримати себе в тонусі. Татусі теж можуть по 40 хвилин на день приділяти кардіотренуванням, як розминку і профілактику серцево-судинних захворювань.

Взявши тренажер в оренду, Ви зможете на 100% оцінити свої сили і наміри щодо регулярності занять і обсягу отриманих навантажень, після чого вже вирішити, чи готові Ви купити тренажер для дому!

Ваш зручний прокат BabyService :)