укррус

Телефони у Харкові

  • (050) 303-77-90

Ходунки, штовхачi, бiгунки напрокат у Baby Service Харків

Ходунки-штовхачі, ходунки та бігунки в прокатi дитячих товарів Baby Service - Харків.

Вони потрібні діткам, щоб зробити перші кроки. Настає час, коли малюк вже самостійно стоїть на ніжках, ходить за ручки з батьками, може навіть зробити крок-два тримаючись за стіночку або за диван, але відірватися від опори ще не може, не відчуваючи впевненості.

Як правило це відбувається у віці від 9 місяців до 1 року.

Ходунки-штовхачі додадуть Вашому маляті впевненості, дадуть необхідну підтримку. Весела музика, що лунає при ходьбі, стимулює малюка продовжувати рух! Варто подивитися, з яким гордим виглядом малюк Сам карбує з штовхачем під підбадьорливі вигуки батьків!

Взяти в оренду ходунки-штовхачі відмінне рішення, адже за статистикою нашого Прокату така іграшка буває потрібна потрібна дитині на 1-2 місяці максимум, а нерідко досить навіть 1 тижня спілкування з ходунки-штовхачем, ччтоби малюк самостійно пішов!

  • Ходунки - така іграшка, яку вже точно слід взяти напрокат, а не купити - потрібні вони ненадовго, часто вдаватися до їхньої допомоги небажано.

Ходунки використовують як зону безпеки, ненадовго поміщаючи в них активного малюка 7-8 місяців, коли батькам необхідно паралельно відволіктися на домашні справи. У прокат дитячих товарів Baby Service представлені ходунки фірми Chicco.

Ходунки Чікко відмінно себе зарекомендували безпекою і надійністю конструкції: вони не можуть перевернутися, оснащені відбійниками - захистом для сходинок. В ходунки можна садити діток старше 6-7 місяців, які вже самостійно сидять.

До речі, на користь прокату ходунків варто сказати, що дуже часто діти ні в яку не хочуть сідати в ходунки, а деякі гіперактивні дітки навпаки, невтомно носяться в ходунках по будинку.

Ходунки захищають дитину від гострих кутів і небезпечних предметів у будинку, якщо батьки отвлекутся на домашні справи, але педіатри рекомендують знаходитися в ходунках до 1,5-2 годин на добу.

  • Бігунок Brighht Starts (Брайт Стартс) - це ходунки, обмежені по колу.

Малюк зможе переміщатися навколо столика, вивчаючи багатий асортимент розвиваючих іграшок і завдань. При цьому не обов'язково садити дитину в сидiння, якщо він вже стоїть на ніжках: столик бігунків Брайт Стартс легко перетворюється в розвивальний активний центр!