укррус

Телефони у Харкові

  • (050) 303-77-90

РОЗВИВАЮЧI МУЗИЧНI СТОЛИКИ

Розвиваючі музичні столики в Прокатi дитячих товарів Baby Service.

У віці близько 1 року і старше дитини дуже непросто захопити будь-чим надовго - діти дуже активні, жваво цікавляться пристроєм речей, різних предметів, а їх пальці потребують розвитку дрібної моторики.

У цьому ж віці дитина починає вимовляти перші слова, імітувати звуки тварин, знайомиться з поняттями: колір, форма, більше-менше, причина-наслідок.

Серія цікавих іграшок для дітей від 9 місяців до 3 років виділена в каталозі прокату як розвиваючi ігрові музичні столики.

Столики покликані розвивати дрібну моторику, музичний слух, навчити перших простих поняттях: кольори, цифри, букви, причому навіть на різних мовах - російською, англійською, іспанською!

Музичні столики містять набір різноманітних ігор і завдань на причину-наслідок. Такі іграшки довго не набридають дитині, достатньо повернути столик до нього іншою стороною - і готово нове заняття!

Прокат дитячих товарів Baby Service в Харкові пропонує в оренду музичні ігрові столики найвідоміших світових виробників Fisher Price, Vtech, Chicco, Bright Starts, WinFun.

До подібних іграшок пред'являються вимоги безпеки найвищого класу: застосовується високоміцний нетоксичний пластик, виріб не містить дрібних деталей. Навіть при механічному пошкодженні такий пластик не кришиться на дрібні частини, не створює гострої кромки, не горить.

Більшість столиків виконано зі знімними стільницями - ніжки легко зняти і гратися зі столиком сидячи - це столики Chicco Modo, Весело з Друзями Fisher Price, Шустрі М'ячики Bright Starts, Паровозик-Листоноша WinFun, Делюкс 3в1.

Столик Відкриттів Vtech виконаний у вигляді парти для занять - при бажанні стільницю можна повернути й зафіксувати під потрібним кутом, можна перевернути - відкриється стіл для творчості під веселу музику.

Столик Паровозик-Листоноша WinFun відрізняється натуральними звуками справжнього паротяга, паровозний гудок і стукіт коліс заворожує дитини.

Столик Весело з Друзями Fisher Price з телефоном і ноутбуком багатий різноманітністю звуків, музики, пісень, причому він знає і навчає двом мов - англійської та іспанської! Варто малюкові ненадовго відволіктися від іграшки, столик приверне його увагу, покличе знову зайнятися грою!

Столик Шустрі м'ячики Bright Starts відрізняється додатковою грою - кульки, закидати під веселі звуки в центр столика, викочуються непередбачувано в різні лузи в ніжках столика і малюкові доведеться побігати, щоб знайти, куди ж викотився м'ячик? Спеціально для дрібної моторики кульки не гладкі, а з рельєфними опуклими літерами.

Столик Modo Chicco зібрав в собі відразу 3 гри: сад з дзижчать, виконуваними комахами для розвитку пальчиків, знімне піаніно з різними режимами для розвитку музичного слуху і конструктор типу ЛЕГО - для розвитку уяви, логіки, творчої думки у дитини.

Столик New Modo Chicco - перевидана версія популярної іграшки Modo Chicco, її відрізняє наявність музичного сортер з великими зручними вкладишами, для діток віком від 7 місяців.

Активний центр Chicco Deluxe 3-в-1 також відноситься до музичних столиків, причому для самого раннього віку - кнопки і елементи в цій іграшці виконані великими, для самих маленьких пальчиків, для діток, які ще не стоять на ніжках передбачена сидяча версія, а для тих, хто ще не сидить столик розкладається прямо над малюком і активується іграшками - подвескамі. Інтерес до центру Делюкс 3в1 діти проявляють вже в 3-4 місяці!

Ми постаралися, щоб столики з асортименту прокату мали неповторювані елементи - адже малюки швидко награвати будь навіть самим чудовою іграшкою, і перевага оренди дитячих іграшок якраз у тому, що змінюючи столики з прокату один за іншим Ви завжди зможете побалувати чадо свіжої іграшкою :)