укррус

Телефони у Харкові

  • (050) 303-77-90

Музичні столики - розвиваючі іграшки напрокат у Baby Service Харків

Розвиваючі музичні столики у Прокаті дитячих товарів Baby Service.

У віці близько 1 року і старше дитини дуже непросто захопити чимось надовго - діти дуже активні, жваво цікавляться пристроєм речей, різних предметів, а їхні пальці потребують розвитку дрібної моторики.

У цьому віці дитина починає вимовляти перші слова, імітувати звуки тварин, знайомиться з поняттями: колір, форма, більш-менш, причина-наслідок.

Серія цікавих іграшок для дітей від 9 місяців до 3 років виділена в каталозі прокату як ігрові музичні столики.

Столики покликані розвивати дрібну моторику, музичний слух, навчити першим простим поняттям: кольори, цифри, літери, причому навіть різними мовами - російською, англійською, іспанською!

Музичні столики містять набір різноманітних ігор та завдань на причину-наслідок. Такі іграшки довго не набридають дитині, достатньо повернути столик до неї іншою стороною – і готове нове заняття!

Прокат дитячих товарів Baby Service у Харкові пропонує в оренду музичні ігрові столики найвідоміших світових виробників Fisher Price, Vtech, Chicco, Bright Starts, WinFun.

До подібних іграшок пред'являються вимоги безпеки найвищого класу: застосовується високоміцний нетоксичний пластик, виріб не містить дрібних деталей. Навіть при механічному пошкодженні такий пластик не кришиться на дрібні частини, не створює гострої кромки, не горить.

Більшість столиків виконано зі знімними стільницями - ніжки легко зняти і грати зі столиком сидячи - це столики Весело з Друзям Fisher Price, М'ячики Bright Starts.

Столик Весело з Друзями Fisher Price з телефоном і ноутбуком багатий на різноманітність звуків, музики, пісень, причому він знає і навчає двом мовам - англійській та іспанській! Варто малюку ненадовго відволіктися від іграшки, столик приверне його увагу, покличе знову зайнятися грою!

Столик Спритні м'ячики Bright Starts відрізняється додатковою грою - кульки, які закидаються під веселі звуки в центр столика, викочуються непередбачено в різні лузи в ніжках столика і малюкові доведеться побігати, щоб знайти, куди ж викотився м'ячик? Спеціально для дрібної моторики кульки не гладкі, а з рельєфними опуклими літерами.

Ми постаралися, щоб столики з асортименту Прокату мали неповторні елементи - адже малюки швидко награються будь-якою навіть чудовою іграшкою, і перевага оренди дитячих іграшок якраз у тому, що міняючи столики з прокату один за одним Ви завжди зможете побалувати чадо свіжою іграшкою:)

Що ще беруть у прокат разом зі столиками: бізіборди – іграшки з максимально різноманітним набором занять для дитини, рекомендуємо вибирати моделі бізібордів або бізібоксів, які підходять за віком саме вашому малюку.

Ваш BabyService:)