укррус

Телефони у Харкові

 • (050) 303-77-90

Прокат дитячих електронних гойдалок, качалок у Харкові та Полтаві.

Качельки і заколисуючі центри в прокаті дитячих товарів Baby Service.

Електронна гойдалка, качелька, заколисуючий центр - чудове пристосування, що робить життя сучасних молодих мам більш зручним і комфортним. Звичайно ж, на руках у мами новонародженому перебувати приємніше, але це не завжди зручно для самих мам, яким треба займатися домашніми справами, і при цьому приділяти час собі :)

Одні гойдалки можна використовувати для новонароджених немовлят, інші - для малюків, вже вміють самостійно сидіти. Вік, в якому дитина може перебувати в кріслі-гойдалці - від народження і всього до 5-6 місяців, тому прокат електронної гойдалки розумне рішення, тим більше що взявши одні гойдалки в оренду, Ви зможете через час поміняти їх в нашому прокаті на інші, більш підходящі поточного віку малюка.

ЯК ВИБРАТИ ДИТЯЧУ ГОЙДАЛКУ.

Якщо Ви збираєтеся купити гойдалку або взяти в прокат, обов'язково зверніть увагу на наступне:

 • Компактність і габарити.

Великі заколисуючі центри мають ряд переваг: поворотний або знімне крісло, високе положення сидіння, електронний мобіль, проектор і т.д., але займають досить багато місця. Компактні кухонні гойдалки мобільніші - їх легко переносити по дому, але сидіння в таких качельках ближче до підлоги, функціонал обмежений.

 • Кут нахилу спинки сидіння.

Маленькі дітки не сидять самостійно. До віку 2,5-3 місяці слід вибирати гойдалки з лежачим, близьким до горизонтального, положенням нахилу спинки. Абсолютно горизонтальних положень нахилу спинки не існує: в будь-якому пристрої головка дитини обов'язково повинна бути трохи піднята. Діткам в гойдалці буде комфортніше, коли їх ніжки трохи підігнуті до животика - так само вони лежать на руках у мами.

 • Вік і вага дитини.

Незважаючи на запевнення виробників, далеко не кожну гойдалку можна використовувати з самого народження. Деякі моделі качалок більше підходять з віку 2-3 місяці і ваги немовляти від 5-6 кг, в інших качельках навпаки, малюкові вагою 7-8 кг вже може бути тісно.

Кваліфіковані фахівці Прокату БебіСервіс підкажуть Вам, для якого віку розрахована та чи інша модель качельки і допоможуть підібрати найбільш підходящу гойдалку.

Більшість гойдалок розраховані на вагу дитини до 9 кг, але наприклад Lovin Hug Graco розрахована на богатирів вагою до 11-13 кг.

Вік, в якому діти безпечно лежать в качельках - від народження до 6 місяців. Малюки старше півроку найчастіше вже не хочуть лежати в качельці і намагаються вибратися з сидіння.

 • Глибина і ширина сидіння.

Для новонароджених діток використовуються особливі вкладиши, наприклад у 4Moms MamaRoo або Joie Serina 2in1.

Крихітці вагою всього 4-5 кг буде затишно в неглибокій пластикової люлечкой, з твердою спинкою, з жорстким каркасом, на зразок автомобільного крісла-люльки. Такі сидіння в більшості гойдалок Fisher Price.

Діткам вагою від 5-6 кг буде комфортно в ширшому і просторому сидінні качелек Bright Starts, наприклад в Затишному Гніздечку, в заколисуючому центрі Graco Sweet Snuggle.

 • Вбудоване вібро (Вібрація).

У деяких качельках присутня така функція, як вбудоване вібро. Вібро - дуже корисна опція, яка допомагає новонародженим при кольках. При включеному вібро дитина скоріше розслабиться, заспокоїться, засне. Ці функції присутні у качельках Joie Serina 2in1 та Сонечко.

За статистикою нашого Прокату, вібро допомагає від кольок і дає відчутний ефект в самому ніжному віці - від народження і до 2-3 місяців, а ось старші діти - у віці 4-5 місяців на вібро практично не реагують, очевидно вважаючи його приємною, але в общем-то необов'язковою функцією.

 • Безпека.

Ремені безпеки, трьох- або п'ятиточкові, обов'язкові на всіх моделях дитячих гойдалок, представлених в прокат Бебі Сервіс. Ніжки гойдалок стійкі, з гумовими накладками.

 • Поворотне сидіння.

Для додаткових зручностей сидіння великих заколисуючих центрів передбачають поворот на 90 градусів вліво або вправо, наприклад у Joie Serina 2in1 або Совушка Fisher Price.

У такій гойдалці ви зможете різноманітно качати дитину:

- як в колисці: зліва-направо

- як на гойдалках: впред-назад.

Звичайно, це суттєво розширює діапазон задоволень для дитини!

 • Знімне сидіння - шезлонг.

Ще цікавіша така функція гойдалки, як знімне крісло - шезлонг. Крісло в таких гойдалках, наприклад Joie Serina 2in1, легко знімається і може використовуватися як знімне крісло-качалка або шезлонг.

 • Наявність іграшок, мобіля, проектора.

Яскраві іграшки - тваринки, що розгойдуються, обертаються над малюком, стимулюють його зір, він вчиться концентруватися і фокусувати погляд на рухомих предметах. Проектор в темний час доби заворожує малюка і забезпечить дитині міцний спокійний сон.

 • Робота від батарей або від мережі.

Більшість великих заколисуючих центрів працюють від мережі 220 В, легкі "кухонні" гойдалки Bright Starts працюють від 3 або 4 батарей R20 або R14.

 • Нестандартні сучасні рішення.

Заколисуючі центри 4Moms Mamaroo, Smart Moms Fisher Price, Graco Move With Me відрізняються від більшості качелек оригінальними і різноманітними траєкторіями заколисування, що безсумнівно урізноманітнює враження Вашого малюка.

Гойдайтеся із задоволенням!

Ваш BabyService))