укррус

Телефони у Харкові

  • (050) 303-77-90

СТIЛЬЦІ ДЛЯ ГОДУВАННЯ

Стільці для годування в прокаті дитячих товарів Baby Service.

Стільчики для годування - річ, незамінна в будинку з дитиною у віці від півроку і до 2-3 років. Якщо в найближчі рік-два Ви не плануєте залишати Харків, тоді Вам буде краще купити стільчик для годування, а взяти стільчик для годування в оренду буде зручніше, якщо Ви:

  • не визначилися з вибором моделі стільчика,
  • якщо Ви ненадовго періодично приїжджаєте до Харкова до родичів,
  • якщо до Вас приїжджають гості з маленькими дітьми.
  • Прокат стільчика для годування буде дуже до речі, якщо у Вас вже є такий стільчик, але з прямою спинкою, як правило, дерев'яний - тоді можна взяти напрокат стільчик для найменших діток з 6-8 місяців і користуватися ним, поки дитина не буде впевнено сидіти .

При виборі стільчика для годування в прокат або щоб купити, варто звернути увагу на такі особливості:

- Регулювання кута нахилу спинки.

Для дітей від 6 місяців і до 1 року необхідний стільчик з регульованою спинкою - від сидячого до напівлежачого положення - якщо дитина ще не сидить самостійно. У такому стільчику малюк при бажанні може і заснути, і утримати самостійно в руках пляшечку з напоєм. Дітлахам старше року регульована спинка потрібна для комфорту, але сам стільчик необхідний саме для прийому їжі - регулювання спинки річ зручна, але наявність лежачого положення - необов'язково. До речі, для найменших діток, до 6 місяців і введення прикорму - стільчик для годування взагалі поки що не потрібен - набагато зручніше буде скористатися кріслом-гойдалкою, або віброшезлонгом, взявши його в прокат))

- Регулювання по висоті.

На регулювання стільчика по висоті слід звернути увагу, якщо Ви годуєте малюка і за столом, і сидячи наприклад, на дивані. При годуванні дитини важливо перебувати з ним на одному рівні, очі в очі, тому регулювання по висоті - важлива функція для стільчика.

- Коліщатка.

Стільчики для годування можуть бути полегшеними - Chicco Jazzy 5,7 кг або досить важкими - Chicco Polly 2в1 - 10,5 кг. З малюком такий стільчик по квартирі не посувалося! До того ж в стільчику на колесах дитини легко прікачать, покатати по кухні або кімнаті - тому вибираючи зручний стільчик для годування звертайте увагу на моделі з 4-ма коліщатками (а не з 2-ма).

Стільчики для годування, представлені в прокаті дитячих товарів:

  • Chicco Jazzy - легкий стільчик 5,7 кг, який легко підняти навіть з дитиною. Підходить для дітей старше 8-9 місяців. Функціональність: 3 положення нахилу спинки, м'яке сидіння, упор між ніг, 5-ти точковий ремінь безпеки. Це легкий, зручний стільчик, що займає найменше місця і в складеному, і в розкладеному вигляді.
  • Chicco Polly 2in1 - самий грунтовний, важкий стільчик для годування зі всіма зручностями: регулювання по висоті, окреме регулювання кута нахилу спинки і підніжки, упор між ніг, подвійна стільниця зі знімним підносом, клейончасті пластикове сидіння.
  • Geoby Y6000H - відрізняється від Chicco Polly матер'яним чохлом, зручним в пранні, суцільним цільним сидінням і відсутністю упору між ніг. У стільчику також є 6 положень регулювання по висоті, 3 положення нахилу спинки, подвійна стільниця зі знімним підносом, 4 коліщатка з фіксаторами, міцна металева рама.

Стільчик для годування забезпечує безпеку малюкові, але ж дитина не зможе весь час знаходитися в стільчику! Питання безпеки вирішить розкладний стійкий манеж, а якщо Вам доведеться залишити дитину ненадовго без нагляду - радіоняня стане відмінним помічником!