укррус

Телефони у Харкові

  • (050) 303-77-90

Стільчики для годування напрокат у Baby Service Харків

Стільці для годування в Прокаті дитячих товарів Baby Service.

Стільчики для годування - річ, незамінна в будинку з дитиною у віці від півроку і до 2-3 років. Якщо в найближчі рік-два Ви не плануєте залишати Харків, тоді Вам буде краще купити стільчик для годування, а взяти стілець для годування в оренду буде зручніше, якщо Ви не визначилися з вибором моделі стільчика для годування:

  • не визначилися з вибором моделі стільчика,
  • якщо Ви ненадовго періодично приїжджаєте до Харкова до родичів,
  • якщо до Вас приїжджають гості з маленькими дітьми.
  • Прокат стільчика для годування буде дуже доречним, якщо у Вас вже є такий стільчик, але з прямою спинкою, як правило, дерев'яний - тоді можна взяти напрокат стільчик для найменших діток з 6-8 місяців і користуватися ним, поки дитина не буде впевнено сидіти.

При виборі стільчика для годування в прокат або щоб купити, слід звернути увагу на такі особливості:

- Регулювання кута нахилу спинки.

Для дітей від 6 місяців і до 1 року необхідний стільчик з регульованою спинкою - від сидячого до напівлежачого положення - якщо дитина ще не сидить самостійно. У такому стільчику малюк за бажання може і заснути, і втримати самостійно в руках пляшечку з напоєм. Дітлахам старше року регульована спинка потрібна для комфорту, але сам стільчик потрібен саме для прийому їжі - регулювання спинки річ зручна, але наявність лежачого положення - необов'язкова.

До речі, для найменших діток, до 6 місяців і введення прикорму - стільчик для годування взагалі поки що не потрібен - набагато зручніше буде скористатися шезлонгом або гойдалкою.

- Регулювання за висотою.

На регулювання стільчика за висотою слід звернути увагу, якщо Ви годуєте малюка і за столом, і сидячи, наприклад, на дивані. Під час годування дитини важливо перебувати з нею на одному рівні, очі в очі, тому регулювання за висотою - важлива функція для стільчика.

- Коліщатка.

Стільчики для годування можуть бути полегшеними - Ikea Antilop важить трохи більше 2 кг або досить важкими - Chicco Polly 2в1 - 10,5 кг. З малюком такий стільчик по квартирі не посуваєш! До того ж у стільчику на колесах дитину легко заколисати, покатати кухнею або кімнатою - тому обираючи зручний стільчик для годування, звертайте увагу на моделі з 4-ма коліщатками (а не з 2-ма).

Стільці для годування, представлені в Прокаті дитячих товарів:

  • Ikea Antilop - напевно, найпрактичніший і найлегший стільчик для годування для дітей, хто самостійно сидить.
  • Chicco Polly 2in1 - найважчий стільчик для годування з усіма зручностями: регулювання за висотою, окреме регулювання кута нахилу спинки і підніжки, упор між ніг, подвійна стільниця зі знімним підносом, клейончасте пластикове сидіння.
  • Chicco Polly Magic Relax - відрізняється від Chicco Polly м'яким чохлом і більшим кутом нахилу сидіння - в розкладеному стані його можна використовувати як шезлонг для дітей віком до 6 місяців, хоча для цих цілей однаково зручніше взяти в прокат саме шезлонг. У стільчику також є 6 положень регулювання за висотою, 3 положення нахилу спинки, подвійна стільниця зі знімним підносом, 4 коліщатка з фіксаторами, міцна металева рама.

Що ще беруть у прокат у такому віці: Стільчик для годування забезпечує безпеку малюкові, але ж дитина не зможе весь час перебувати в стільчику! Питання безпеки вирішить розкладний стійкий манеж, а якщо Вам доведеться залишити дитину ненадовго без нагляду - радіоняня стане відмінним помічником!

Ваш зручний прокат BabyService :)