укррус

Телефони у Харкові

  • (050) 303-77-90

Меблі для дитячих свят, днів народження, презентаций напрокат Харків

Успіх будь-якого святкового заходу, в тому числі і дитячого дня народження, залежить від грамотно продуманої організації. Приємним післясмаком від успішно проведеного свята залишаться яскраві спогади, фотографії, відеоролики і позитивний настрій продовжувати традицію дитячих банкетів.

При організації дитячого заходу слід приділяти увагу кожній деталі: якості частування та напоїв, комфортної температури у приміщенні, швидкість обслуговування, зручності маленьких гостей і іменнінніков.

Ідея створити для дітей зручну банкетний територію, щоб "як у дорослих", лежить в основі пропозиції прокату дитячих меблів для заходів. Погодьтеся, сидячи на дорослому стільці за високим столом з тарілками на рівні очей дитина не буде відчувати себе зручно, значить його батькам доведеться нескінченно відволікатися від приємного спілкування, перемикатися на роль няньки.

Прокат Baby Service - Харків надає в оренду універсальну меблі для проведення дитячих свят, майстер-класів, огранізації дитячого столика на дорослому святі, пікніка та інших заходів.

До прокату дитячих меблів можуть звертатися ивент-агенції, які організовують великі дорослі корпоративи з "дитячої" складовою.

Дитячі столики з асортименту Прокату розраховані на 6 або 8 чоловік, стільчики пропонуються двох видів - кольорові пластикові Кетер і дерев'яні білі з бука. Дитячі стільчики витримують і дорослої людини, а столики регулюються по висоті для різного віку.

Окремих слів вимагає такий аксесуар, як скатертинb: при бажанні замовника столи комплектуються якісними святковими скатертинами, пошитими спеціально з урахуванням дитячої аудиторії!

Верхній чохол скатертини виконаний з непромокаючої тканини з тефлоновим просоченням, а нижня частина - повноцінна біла скатертина з яскравою спідницею. У разі, якщо верхній чохол доведеться зняти - на столі залишається ще одна, не менш функціональна і фотогенічна скатертину!

Що ще можна взяти в прокат для організації дитячого свята: гірка, спортивний батут, надувний батут.

Прокат меблів для дитячих заходів необхідно замовляти заздалегідь, мінімум за 2 тижні до заходу, так як послуга оренди меблів в Харкові нова і знадобиться час на підготовку і доставку деяких позицій меблів і аксесуарів.

Святкуйте з задоволенням, ваш корисний прокат Baby Sevice!