укррус

Телефони у Харкові

  • (050) 303-77-90

Стерилізатори молоковідсмоктувачів, підігрівачі для пляшок, напрокат в Baby Service

Прокат стерилізаторів в Харкові

Імунна система маленьких дітей недосконала, а тому їх треба особливо ретельно берегти від інфекцій.

Всі ми знаємо, що пустушку, що впала на підлогу або на землю, потрібно як мінімум промити. Проте звичайна або навіть кип'ячена вода не зможе повністю позбавити гуму чи пластик від бактерій. А внутрішню поверхню пляшечки відмити дочиста буде ще складніше!

Між тим, залишилися в посуді мікроскопічні частинки молочної суміші або навіть солодкого дитячого чаю є чудовою живильним базою для розвитку бактерій, попадання яких в незрілий шлунок заподіює діткам, і без того схильним кишковим розладам, додаткові страждання.Особливо небезпечні ці бактерії для ослаблених, маловагих немовлят і діточок, що з'явилися на світ недоношеними. Але в будь-якому будинку, де груднички хоча б іноді годуються з пляшечок, стерилізатор, швидше за все, виявиться незайвим. У стерилізаторі дезінфікують пляшечки, соски, брязкальця, гризункі, деталі молоковідсмоктувача.

Звичайно, стерилізувати посуд можна і по-старому - в чайнику або каструльці з киплячою водою. Так саме можна і гріти пляшки з сумішшю або водою. Але стерилізатори та підігрівачі допомагають зробити це ефективніше, зручніше і безпечніше.

У нашому прокаті здаються в оренду тільки парові стерилізатори: в них можна обробляти не тільки пластикові, але і металеві предмети, чого не можна зробити в стерилізаторі для мікрохвильовки!

А головне,

Стерилізатор та підігрівач пляшок заощаджує дорогоцінний час, якого завжди так не вистачає будь-якої молодої матусі!

Прокат дитячих товарів Baby Service Харків надає в оренду стерилізатори Chicco і Avent Express.

Cтерілізатор складається з контейнера з нагрівачем, куди наливається вода, корзини для пляшечок, полички для дрібних предметів і герметичній кришки.

Цикл стерилізації автоматизований - прилад попереджає про його закінчення і автоматично відключається. Після цього, якщо не відкривати контейнер, що зберігається всередині посуд зберігає стерильність до 4-5 годин. Сама стерилізація займає 5-15 хвилин в залежності від моделі та кількості посуду. Стерилізатор Chicco автоматично відновлює процес дезінфекції кожні 5 годин.

Крім стерилізаторів, також в оренду пропонуються підігрівачі пляшечок Philips - підігрівач доводить температуру рідини до необхідного значення і підтримує температуру весь час роботи.

Збираючись на кілька днів з малюком в гості, в лікарню, в поїздку - Ви можете взяти напрокат стерилізатор для забезпечення комфорту і безпеки поза домом.