укррус

Телефони у Харкові

  • (050) 303-77-90

РЮКЗАКИ, СЛIНГИ

Оренда рюкзаків та слінгів в прокат дитячих товарів Baby Service - Харків.

Кенгуру, переноска для дітей, рюкзак, слінг - ці слова по суті означають одне: пристосування для перенесення дітей. Напевно і Ви зацікавились цим "дивом", і вже поспішайте приміряти одне з цих пристосувань на себе і Вашого карапуза, але тут же встає питання: а чи буде мені і моїй дитині зручно? А чи буде мій непосида в ньому сидіти / лежати?

Що таке слінг, слінг - рюкзак?

  • Слінг (англ sling "перев'язь") - це виріб із тканини (найчастіше з льону або бавовни), використовуване для перенесення дитини. Розрізняють різні види слінгів: слінг на кільцях, травень-слінг, слінг-шарф, слінг-кишеню, слінг-труба, ребозо, омбухімо.

Плюси: Слінг може використовуватися для перенесення дітей з самого народження. Завдяки природному розташуванню дитину в слінгу навантаження на хребет малюка розподіляється рівномірно.

Мінуси: дуже часто батькам і дитині так і не вдається до нього пристосуватися (це факт).

  • Рюкзак, рюкзак-переноска, кенгуру - переноска для дітей у вигляді рюкзака, в якій можна носити дітей вертикально: обличчям до себе і від себе. Ця переноска підходить тим діткам, хто вже самостійно тримає голівку.

Плюси: сидячи в рюкзаку, дитина завжди спокійна, так як відчуває маму і з цікавістю спостерігає за навколишнім світом.

Мінуси: при досягненні дитиною ваги в 9 кг рюкзак-кенгуру стає некомфортним для використання, хоча малюка 9-10 кг ваги буде важко носити в будь-якому пристосуванні))

Висновок: треба брати переноску напрокат і пробувати, чи підходить Вам і вашій дитині дана модель рюкзака або слінгу.

Особливо актуальний прокат слінга або рюкзака влітку, як альтернатива оренди прогулянкової коляски - тростини.

Ваш BabyService))