укррус

Телефони у Харкові

  • (050) 303-77-90

Рюкзаки, переноски, слінги, ергорюкзаки напрокат в Baby Service Харків, Полтава

Оренда рюкзаків та слінгів в Прокаті дитячих товарів Baby Service - Харків.

Кенгуру, переноска для дітей, рюкзак, слінг - це по суті означають одне: пристосування для перенесення дітей. Напевно, і Ви зацікавилися цим "дивом", і вже поспішаєте приміряти одне з цих пристосувань на себе і Вашого карапуза, але тут же постає питання: а чи буде мені і моїй дитині зручно? А чи моя дитина в ньому сидітиме/лежатиме?

  • Слінг - це виріб з тканини (найчастіше з льону або бавовни), що використовується для перенесення дитини. Розрізняють різні види слінгів: слінг на кільцях, травень-слінг, слінг-шарф, слінг-кишеня, слінг-труба, ребозо, омбухімо.

Плюси: Слінг може використовуватися для перенесення дітей від народження. Завдяки природному розташуванню дитини у слінгу навантаження на хребет малюка розподіляється рівномірно.

Мінуси: дуже часто батькам та дитині так і не вдається пристосуватися до слінгу (це факт).

  • Рюкзак, рюкзак-переноска, кенгуру - переноска для дітей у вигляді рюкзака, в якій можна носити дітей вертикально: обличчям до себе та від себе. Цей гаджет підходить тим діткам, хто вже самостійно тримає голівку, або бувають моделі рюкзаків від народження з підтримкою головки.

Плюси: сидячи в рюкзаку, дитина найчастіше спокійна, тому що відчуває маму і з цікавістю спостерігає за навколишнім світом.

Мінуси: при досягненні дитиною ваги 9 кг рюкзак-кенгуру стає некомфортним для використання, хоча малюка 9-10 кг ваги буде важко носити в будь-якому пристосуванні))

  • Ергорюкзак, ерго - особливим чином пошитий рюкзак, в якому найбільш щадно розподіляється навантаження на спину дитини та батькові стегна. Ця переноска частіше підходить тим діткам, хто вже самостійно тримає голівку.

Плюси: зменшується навантаження на спину дитини, вага дитини розподіляється на стегна батьків, звідси можливість носити дитину до 16-18 кг ваги.

Мінуси: не у всіх рюкзаках такого типу можна носити дитину обличчям назовні - в основному лише обличчям до себе, за спиною або на стегні.

  • Хіпсит – модифікований варіант ергорюкзака із вбудованим сидінням для дитини, від 7 місяців віку.

Плюси: все навантаження припадає лише на стегна дорослого, верхньої межі ваги дитини практично немає.

Мінуси: далеко не кожна мама зможе носити 2-3-річну дитину на поясі.

Висновок: треба брати переноску напрокат і пробувати, чи підходить Вам та вашій дитині дана модель рюкзака або слінгу.

Особливо актуальним є прокат слінга або рюкзака влітку, як альтернатива оренди коляски.

Ваш BabyService:)