укррус

Телефони у Харкові

  • (050) 303-77-90

Ліжечка-манежі для подорожей оренда у Харкові, Полтаві

Подорожуєте поїздом? - Справжньою паличкою-виручалочкою послужить мамі залізничний манеж. Легкий, простий в експлуатації та ефективний, залізничний манеж – намет, який за 5 хвилин кріпиться на нижню полицю купе (у купе чи плацкарті – не має значення, аби не боковушка).

Окрім функції безпеки – тепер дитина точно не звалиться з полиці ні вдень, ні вночі, залізничний манеж виконує завдання приватності – погодувати малюка грудьми, організувати денний сон буде легко навіть у повному вагоні, щільна шторка вкриває манеж від сторонніх очей та яскравого світла.

Ліжко-манеж - чудовий пристрій для активних мандрівників та гостей Харкова.

Якщо Ви зібралися з маленькою дитиною на морі, до села до бабусі, в будь-яку поїздку терміном більш ніж на 1 день – обов'язково виникне питання, а де спати дитині?

Адже дитяче ліжечко з собою не візьмеш, а малюкові потрібен комфортний та безпечний відпочинок.

Ось для таких випадків Прокат Бебі Сервіс у Харкові та пропонує відмінне рішення у поїздці з маленькою дитиною – оренда ліжко-манежів!

У стаціонарних, міських умовах таке ліжко-манеж навряд чи замінить Вам повноцінне зручне ліжечко з кокосовим матрацом, захистом і балдахіном, і якщо Ви вирішите купити ліжко-манеж, швидше за все 340 днів на рік він буде лежати без діла, але для вдало проведеного з малюком відпустки – взяти такий манеж-ліжко напрокат – найвдаліша думка!

Взяти ліжко-манеж напрокат зручно, якщо до Вас приїжджають у гості родичі з маленькими дітьми. Одночасно Ви вирішуєте 2 важливі питання догляду за дитиною – сну та безпеки.

Ліжко-манеж збирається в компактну спортивну сумку з ручками та коліщатками, легко вміщується в глибині багажника будь-якого авто, а нерідко наші ліжко-манежі подорожують і поїздами, а було й літаком!

У комплекті ліжко-манежика, є зручний матрас, стійкий як дно, але і м'який для сну. Як правило, присутній другий рівень - для діток до 5-6 місяців, хто ще самостійно не сидить.

Висота будь-якого ліжка-манежу (близько 78 см) і глибина нижнього рівня поєднуються таким чином, щоб дитина віком до 3 років не змогла самостійно перелізти через верх, для цього передбачений вихід на блискавці - і безпека, і гра!

Ваш BabyService:)