укррус

Телефони у Харкові

  • (050) 303-77-90

ЛIЖЕЧКА-МАНЕЖI

Ліжечка-манежi в прокатi дитячих товарів Baby Service - Харків.

Ліжко-манеж - чудове пристосування для активних мандрівників і для гостей Харкова.

Якщо Ви зібралися з маленькою дитиною на море, в село до бабусі, в поїздку строком більше, ніж на 1 день - обов'язково виникне питання, а де ж спати дитині?

Адже дитяче ліжечко з собою не візьмеш, а малюкові потрібен комфортний і безпечний відпочинок.

Ось для таких випадків Прокат Бебі Сервіс в Харкові і пропонує відмінне рішення проблем у поїздці - оренда ліжко-манежів!

У стаціонарних, міських умовах такий манеж-лiжко навряд чи замінить Вам повноцінну зручну ліжечко з кокосовим матрасиком, захистом і балдахіном, і якщо Ви вирішите купити ліжко-манеж, скоріше всього 340 днів у році він буде лежати без діла, але для вдало проведеної з малюком відпустки - взяти такий манеж-ліжко напрокат - сама вдала думка!

Взяти ліжко-манеж напрокат зручно, якщо до Вас приїжджають в гості родичі з маленькими дітьми. Одночасно Ви вирішуєте 2 важливих питання догляду за дитиною - сну і безпеки.

Ліжко-манеж збирається в компактну спортивну сумку з ручками і коліщатками, легко поміщається в глибині багажника будь-якого авто, а нерідко наші ліжко-манежі подорожують і поїздами, і літаком!

В комплекті ліжка-манежа, що надається в оренду, є зручний матрацик, стійкий як дно, але і досить м'який для сну. Як правило присутня другий рівень - для діток до 5-6 місяців, хто ще самостійно не сидить, а деякі моделі забезпечені і пеленатори, але якщо Ваша дитина старше, можна залишити другий рівень з пеленатори в прокаті - 1,5-3 кг ваги Ви точно заощадите!

Висота будь-якого ліжка-манежу (близько 78 см) і глибина нижнього рівня поєднуються таким чином, щоб дитина віком до 3 років не змогла самостійно перелізти через верх, для цього передбачений бічній вихід на блискавці - і безпека, і гра!