укррус

Телефони у Харкові

  • (050) 303-77-90

Манежі та огорожі напрокат у Baby Service Харків

Манежі, огорожі та тепла підлога-пазл в прокаті дитячих товарів Baby Service.

Маленькі діти, щойно навчившись повзати, тут же прагнуть розширити площу своїх володінь!

Це чудово, бо для розвитку дитині обов'язково потрібно давати свободу переміщення, але не завжди квартира обладнана всіма засобами безпеки для маленького дослідника, що повзає!

Щоб батьки могли займатися домашніми справами, а дитина, яка грає, при цьому могла знаходитися в безпечній зоні, існує таке пристосування, як манеж. Ближче до року, коли малюк стане на ноги і зробить перші кроки, навряд чи він захоче довго перебувати замкненим у манежі, тому Ви зможете взяти манеж напрокат – потрібен він буває, як правило, до 2-3 місяців.

Деякі діти геть-чисто відмовляються сидіти в манежі - за статистикою нашого Прокату, 1 з 3-х малюків не зазнає такого обмеження свободи, тому, якщо Ви збираєтеся купити манеж - перш за все варто взяти його в оренду хоча б на тиждень, визначитися, чи оцінить Ваше чадо таке дороге та громіздке придбання?

Манежі, що надаються в оренду службою Baby Service у Харкові, відповідають європейським стандартам, на відміну від старих "радянських" сучасні манежі:

  • Головне: вони не перевертаються!
  • Друге головне: конструкція сітки манежу виключає застрягання та заплутування пальчиків!

Легкі 6-кутні манежі-огорожі Summer Infant або Regalo компактно складаються в сумку і важать близько 5 кг – їх можна використовувати для виїзду на природу.

Від експлуатації громіздких манежів-книжок зі сталевою рамою та ДСП ми відмовилися, не інакше, як "пилозбірниками" їх не назвати, бо на відміну від старих моделей-книжок, у манежах Summer Infant та Regalo текстиль легко знімається для прання.

Альтернативою манежам служать огорожі: на відміну від манежу дерев'яна та пластикова огорожа не має дна, зате може розташовуватись на більшій площі та встановлюватись будь-якою формою залежно від вашої кімнати.

У комплекті з огорожею можна замовити теплу пазл-підлогу, і у вашій дитячій кімнаті буде тепло, і абсолютно безпечно!

Ви зможете замовити доставку огорожі або манежу на вашу адресу в Харкові - кур'єр Прокату привезе манеж Вам додому, а коли манеж буде вже не потрібний - приїде та забере!

Ваш BabyService:)