укррус

Телефони у Харкові

  • (050) 303-77-90

МАНЕЖI

Манежі в прокаті дитячих товарів Baby Service - Харків.

Маленькі діти, ледве навчившись повзати, тут же прагнуть розширити площу своїх володінь!

Це чудово, для розвитку дитині обов'язково потрібно давати свободу переміщення, але не завжди квартира обладнана всіма засобами безпеки для маленького повзає дослідника!

Щоб батьки могли займатися домашніми справами, а граюча дитина при цьому могла перебувати в безпечній зоні, і існує таке пристосування, як манеж. Ближче до року, коли малюк стане на ноги і зробить перші кроки, навряд чи він захоче довго перебувати замкненим у манежі, тому Ви зможете взяти манеж напрокат - потрібен він буває, як правило, 3-4 місяці.

Деякі діти геть відмовляються сидіти в манежі - за статистикою нашого Прокату, 1 з 3-х малюків не потерпить такого утиску свободи, тому, якщо Ви збираєтеся купити манеж - перш варто взяти його в оренду хоча б на тиждень, визначитися, оцінить Чи Ваше чадо таке дороге і громіздке придбання?

Манежі, що надаються в оренду службою Baby Service в Харкові, відповідають європейським стандартам:

  • Манежі складаються книжкою - це найбільш стійкий тип конструкції;
  • Важке дно і сталева потужна рама;
  • "Європейська" сітка в манежах - не розплітається на нитки, а маленький пальчик Вашого малюка при всьому старанні не зможе пролізти крізь комірку сітки, при цьому сітка виконана досить прозорою і дозволяє спостерігати за дитиною в манежі;
  • Манежі забезпечені спеціальними ручками, малюк зможе навчитися вставати, тримаючись за одну з них;
  • М'який поручень і м'які накладки закривають металеві елементи конструкції роблять манеж зручним і по справжньому безпечним;
  • Розміри манежів з Прокату: 1,05 * 1,05 м або 1,20 * 0,80 м дозволяють в залежності від Вашого вільного простору розмістити манеж в центрі кімнати або навпаки, уздовж стіни.

Альтернативою манежам служать огорожі: на відміну від манежу дерев'яна або пластикова огорожа не має дна, зате може розташовуватися на більшій площі і встановлюватися будь-якою формою в залежності від вашої кімнати. 

Легкі 6-вугільні манежі-огорожі Summer Infant і Regalo компактно складаються в сумку і важать близько 5 кг - їх можна використовувати для виїзду на природу.

Ви зможете замовити доставку манежу за вашою адресою в Харкові - кур'єр Прокату привезе манеж Вам на будинок, а коли манеж буде вже не потрібен - приїде і забере!