укррус

Телефони у Харкові

  • (050) 303-77-90

Прокат електричних молоковідсмоктувачів в Baby Service Харків, Полтава

Електричні молокоотсоси напрокат в Харкові

Прокат дитячих товарів Baby Service - Харків надає в оренду електричні молокоотсоси швейцарської марки Medela - Medela Swing, та англійского бренду Philips - Philips Avent та оновлений безшумний Philips Avent New.

Усі комплектуючі молоковідсмоктувачів Прокату проходять обов'язкове чищення, стерилізацію та обробку антисептиком.

Навіщо може знадобитися оренда електричного молоковідсмоктувача:

  • Якщо мама відлучається на тривалий час: на роботу або навчання, або якщо мама захворіла, і тимчасово ізольована від малюка. Щоб не припиняти грудне вигодовування, необхідно використовувати молокоотсос.
  • Періодично молока може ставати менше, і збільшити його надходження можна прикладаючи малюка до грудей частіше, ніж зазвичай. Або в проміжок між годуваннями користуватися тонометри. Грудні залози "приймають" сигнали про потреби в молоці і починають виробляти його інтенсивніше.
  • Зціджуватися після годування - це профілактика застою молока (раптом у малюка поганий настрій і він з'їв менше, ніж зазвичай?). І додатковий запас молока на наступне годування. Зціджене молоко можна зберігати в холодильнику і підігрівати для малюка на паровій бані або за допомогою спеціального підігрівача.
  • Якщо застій молока таки відбувся, розцідити болючі місця найпростіше молокоотсосом. Незалежно від режиму годування, маніпуляції по зціджуванню можна проводити в міру необхідності (у тому числі коли малюк не голодний або спить).

У будь-якому випадку, навіть якщо Ви збираєтеся купити молокоотсос - варто ненадовго взяти молокоотсос напрокат і перевірити, чи підійде саме Вам дана модель молокоотососа!

Ваш BabyService))