укррус

Телефони у Харкові

  • (050) 303-77-90

Коляски (візочки) прогулянкові, для подорожей, для новонароджених напрокат у Baby Service Харків

Прокат дитячих товарів Бебі Сервіс в Харкові надає в оренду різні види колясок на всі випадки життя.

У віці від народження до 6 місяців, поки дитина ще не сидить, Вам знадобиться велика коляска з люлькою для новонароджених, наприклад Carrello Vista 2в1 або Carrello Fortuna. Такі коляски забезпечені підвіскою, мають знімну люльку, великі колеса з амортизацією. 

Для подорожей з дитиною від народження до півроку, варто обирати спеціально розроблені мінікнижки YOYO Babyzen - ці візочки розроблені саме для новонароджених, але амортизація дозволяє використання тільки рівних покриттях.

Вже у віці півроку малюка можна транспортувати в легкій прогулянкової колясці, наприклад Carrello Pilot New або колясці-тростини, наприклад MINI Buggy Easywalker. Зрозуміло, для тривалого використання Вам буде зручніше купити таку коляску для свого малюка, але завжди бувають випадки, коли взяти коляску в прокат набагато зручніше:

  • Прокат коляски може знадобитися, якщо Ви з дитиною ненадовго приїжджаєте до Харкова: в гості до родичів, на сесію, у відпустку.

Щоб не упускати можливість гуляти з дитиною в колясці на свіжому повітрі, і при цьому не везти до Харкова свою важку коляску - оренда коляски-люльки або легкої тростини буде відмінним виходом.

  • До прокату коляски для новонародженого вдаються, якщо батьки ще не визначилися з покупкою коляски, або щоб "перебігати" до 5-6 місяців, а після купити собі більш легку і зручну прогулянкову коляску з розкладною спинкою.
  • Прокат коляски-тростини буде актуальний при поїздці в інше місто або на курорт.

Замість Вашого важкого "позашляховика" у відпустку набагато зручніше взяти напрокат легку коляску мінікнижку Carrello Pilot New: ця колясочка важить всього 6 кг, у неї відкидається для сну спинка, містка корзина для покупок, при цьому легко поміщається в багажник будь-якого авто та може пройти у салон літака як ручний багаж!

Ще легше, всього 4,3 кг важить коляска GB Pockit. Стильний дизайн, зручність складання та компактність, відмінна маневреність.

При необхідності Ви можете замовити доставку коляски на Вашу адресу в Харкові, а коли коляска буде вже не потрібна - так само замовити кур'єра для повернення коляски.