укррус

Телефони у Харкові

  • (050) 303-77-90

КОЛЯСКИ

Коляски у прокат дитячих товарів Baby Service - Харків.

Прокат дитячих товарів Бебі Сервіс в Харкові надає в оренду різні види колясок на всі випадки життя.

У віці від народження до 6 місяців, поки дитина ще не сидить, Вам знадобиться велика коляска з люлькою для новонароджених, наприклад Chicco 6WD або Zibos 2in1. Такі коляски забезпечені підвіскою, мають знімну люльку, великі колеса з амортизацією.

Вже у віці півроку малюка можна транспортувати в легкій прогулянкової колясці, наприклад Chicco Multiway або колясці-тростини, наприклад Geoby D208. Зрозуміло, для тривалого використання Вам буде зручніше купити таку коляску для свого малюка, але завжди бувають випадки, коли взяти коляску в прокат набагато зручніше:

  • Прокат коляски може знадобитися, якщо Ви з дитиною ненадовго приїжджаєте до Харкова: в гості до родичів, на сесію, у відпустку.

Щоб не упускати можливість гуляти з дитиною в колясці на свіжому повітрі, і при цьому не везти до Харкова свою важку коляску - оренда коляски-люльки або легкої тростини буде відмінним виходом.

  • До прокату коляски для новонародженого вдаються, якщо батьки ще не визначилися з покупкою коляски, або щоб "перебігати" до 5-6 місяців, а після купити собі більш легку і зручну прогулянкову коляску з розкладною спинкою.
  • Прокат коляски-тростини буде актуальний при поїздці в інше місто або на курорт.

Замість Вашого важкого позашляховика Roan Marita у відпустку набагато зручніше взяти напрокат легку коляску-тростину Geoby D208: ця колясочка важить всього 6 кг, у неї відкидається для сну спинка, дощовик, містка корзина для покупок, здвоєні плаваючі колеса, при цьому легко поміщається в багажник будь-якого авто, і для подорожі поїздом, автобусом або літаком Geoby D208 дуже зручний варіант!

Ще легше, всього 3,8 кг важить коляска Geoby D888. Стильний дизайн, зручність складання та компактність: в складеному стані поміщається в невелику сумку спортивного типу з ручкою і плечовим ременем, відмінна маневреність.

При необхідності Ви можете замовити доставку коляски на Вашу адресу в Харкові, а коли коляска буде вже не потрібна - так само замовити кур'єра для повернення коляски.