укррус

Телефони у Харкові

  • (050) 303-77-90

КРIСЛА-ГОЙДАЛКИ (ШЕЗЛОНГИ)

Крісла-гойдалки в Прокатi дитячих товарів Baby Service - Харків

Шезлонг (крісло - качалка) - чудове пристосування, що робить життя сучасних мам з малюками більш зручною та комфортною!

Новонароджені дітки не лежать весь час в ліжечку. Значну частину часу вони хочуть проводити разом з мамою, у неї на руках. Але мамі при цьому потрібно викроювати час і можливість займатися приготуванням їжі, домашніми й особистими справами.

Ось чому набагато зручніше, якщо дитина буде знаходитися поряд з мамою в будь-якій частині квартири або будинку, а не нудьгувати в ліжечку.

У нашому Прокаті представлені моделі шезлонгів відомих брендів Bright Starts, Chicco, Fisher Price.

Деякі крісла-качалки підходять діткам з самого народження завдяки жорсткій рамі і горизонтального положення спинки, наприклад Мамина Любов і Лагуна Bright Starts або Hoopla і Balloon Chicco. 

Моделі шезлонгів на зразок Fisher Price Ведмедик розраховані на вагу дитини від 5-6 кг і підходять малюкам з 2-3 місяців - такі віброшезлонгі пружинять під дитиною і розгойдують його вгору-вниз при найменшому русі. 

Шезлонг Bright Starts Зебра сам заколисує дитину легкими рухами вгору-вниз!

Вже в 5-6 місяців малюк захоче більш активно пізнавати навколишній світ і в шезлонгу сидіти не захоче, тим більше в півроку приходить час пересідати в стільчик для годування, тому раціонально взяти в прокат крісло-гойдалку, коли дитина награється - поміняти на інший шезлонг, і так розважати дитину протягом півроку!

Шезлонги обладнані ременями безпеки, спеціальними дугами з активними іграшками з музичними та світловими ефектами, заспокійливим і расслабляющим вібро - в таких маляті буде чим зайнятися: можна розглядати або гратися з іграшками, пораскачіваться як у кріслі-гойдалці або вгору-вниз, послухати різні мелодії, спостерігати за мамою чи просто комфортно поспати після їжі.

Ваш BabyService))