укррус

Телефони у Харкові

  • (050) 303-77-90

Дитячі шезлонги, крісла-качалки напрокат у Baby Service Харків, Полтава

Крісла-гойдалки в Прокатi дитячих товарів Baby Service - Харків

Шезлонг (крісло - качалка) - чудове пристосування, що робить життя сучасних мам з малюками більш зручною та комфортною!

Новонароджені дітки не лежать весь час в ліжечку. Значну частину часу вони хочуть проводити разом з мамою, у неї на руках. Але мамі при цьому потрібно викроювати час і можливість займатися приготуванням їжі, домашніми й особистими справами.

Ось чому набагато зручніше, якщо дитина буде знаходитися поряд з мамою в будь-якій частині квартири або будинку, а не нудьгувати в ліжечку.

У нашому Прокаті орендуються шезлонги відомих брендів BabyBjorn, Nuna, Chicco, Fisher Price, Bright Starts.

Шезлонги обладнані ременями безпеки, спеціальними дугами з активними іграшками з музичними та світловими ефектами, заспокійливим і розслаблюючим вібро – у таких малюку буде чим зайнятися: можна розглядати або грати з іграшками, похитуватися вперед-назад як у кріслі-качалці Chicco, вгору у BabyBjorn, ліворуч-направо як у Nuna, послухати різні мелодії, спостерігати за мамою або просто комфортно поспати після їжі.

Деякі крісла-гойдалки підходять діткам від народження завдяки жорсткій рамі і горизонтальному положенню спинки, наприклад Chicco.

Моделі шезлонгів на зразок BabyBjorn або Fisher Price розраховані на вагу дитини від +-5 кг і підходять малюкам з 2+ місяців - такі шезлонги пружинять під дитиною і розгойдують її вгору-вниз за найменшого руху.

Вже в 5-6 місяців малюк захоче більш активно пізнавати навколишній світ і в шезлонгу сидіти не захоче, тим більше в півроку приходить час пересідати в стільчик для годування, тому раціонально взяти в прокат крісло-гойдалку, коли дитина награється - поміняти на інший шезлонг, і так розважати дитину протягом півроку!

Шезлонги обладнані ременями безпеки, спеціальними дугами з активними іграшками з музичними та світловими ефектами, заспокійливим і расслабляющим вібро - в таких маляті буде чим зайнятися: можна розглядати або гратися з іграшками, пораскачіваться як у кріслі-гойдалці або вгору-вниз, послухати різні мелодії, спостерігати за мамою чи просто комфортно поспати після їжі.

Ваш BabyService))