укррус

Телефони у Харкові

  • (050) 303-77-90
Mamivac Easy

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

1200.00 грн

- якщо у нас вперше;

900.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

200 грн

За 2 тижні:

300 грн

Користуєтесь 1 місяць

450 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

15 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Mamivac Easy

Механічний молоковідсмоктувач Avent Philips SCF330/20 - одна з найпопулярніших моделей ручних молоковідсмоктувачів в світі. Прокат ручного механічного молоковідсмоктувача Avent особливо показаний при тріщинах і травмах сосків, коли важливі делікатні дії при зціджуванні. Гідність даної моделі в можливості плавного і зручного регулювання сили зціджування. Домогтися таких комфортних для мами рухів практично неможливо на будь-яких інших механічних моделях молоковідсмоктувічів, і навіть на більшості електричних!

При цьому сила зціджування може досягати до 270 мм. рт. ст., що відповідає максимальній силі зціджування електричних молоковідсмоктувічів Philips Avent або Medela Swing.

Ергономічний і простий дизайн молоковідсмоктувача Philips AVENT SCF330 / 20 розроблений з турботою про маму: він легкий, простий і зрозумілий в збірці, компактний для транспортування, його можна використовувати однією! рукою, при цьому можна тримати як вам зручно, а не строго вертикально!

Масажна силіконова насадка забезпечує м'який додатковий масаж грудей і стимулює приплив молока. Молоковідсмоктувач сумісний з усіма пляшечками і аксесуарами Avent, деталі можна мити в посудомийній машині.

Що ще беруть в прокат разом з молокоотсосом Avent Philips: ваги для немовлят допоможуть визначити збільшення у вазі, важливий показник здоров'я новонародженого, гойдалка або заколисуючий центр допоможуть мамі звільнити руки, залишаючись завжди поруч з малюком.