укррус

Телефони у Харкові

 • (050) 303-77-90

Чищення дитячих колясок і автокрісел у Харкові

Чищення дитячих колясок і автокрісел у Харкові

Дитячі транспортні засоби наших дорогоцінних мацьопиків експлуатуються часом не рідше особистого автотранспорту, часто за тими ж дорогами всередині житлових районів, у дворах, і так само в різну погоду: і в дощ, і в сніг, і в бруд!

І якщо для чистки салону та мийки автомобіля сьогодні маса можливостей - в Харкові автомийки не в дефіциті, то для догляду за дитячою коляскою батькам не залишається нічого іншого, як намагатися запрати капюшон або сумку коляски у власній квартирі, а колеса колись ніколи протирати "ганчірочкою ".  

Природно, не всіх батьків радує необхідність самому доглядати за коляскою, а катати дорогоцінне чадо в брудній колясці - теж не саме вдале рішення!

Нітрохи не краща ситуація в Харкові ситуація з чищенням дитячих автокрісел - до недавнього часу спеціалізованих послуг з розбирання-складання, чищення і прання дитячих автокрісел не було.

Як показує наша більш ніж 12-річна практика, далеко не всі батьки зможуть правильно навіть встановити дитяче автокрісло, а вже правильно розібрати і зібрати - взагалі лічені одиниці!

Трапляється, що батьки користуються одним і тим же автокреслом до 5, а то і до 12 років, і протягом всього часу дитина в кріслі п'є соки, воду, перекушує печивом або цукерками, і не дивно, що оббивка автокрісла і внутрішні порожнини з часом нагадують гніздо запасливого гризуна))

Прокат дитячих товарів Baby Service - Харків надає послугу чистка дитячих колясок і автокрісел.

Baby Service вже більше 12 років на ринку дитячих послуг і товарів України, працює з більшістю відомих брендів світових виробників дитячих товарів, і головне: тільки в прокаті дитячих товарів знають всі нюанси, пов'язані з розбиранням, складанням, чищенням і експлуатацією дитячих колясок і автокрісел.

І виробники, і продавці дитячих колясок і автокрісел не так компетентні в питаннях експлуатації своїх же товарів, наскільки компетентні менеджери прокату - тільки вони знають, як річ виглядає через рік або два активної експлуатації.

У пунктах хімчистки можуть обслуговувати текстильні речі, але навряд чи зможуть правильно розібрати і потім зібрати коляску або автокрісло, вичистити все порожнини автокрісел, обробити пластикові або металеві деталі, а співробітники прокату дитячих товарів роблять це регулярно між здачею речей в оренду.

У наш регламент "Чистіше Чим Нове" (Cleaner Than New) чистки будь-якої речі прокату крім розбирання-прання-збірки також входить чистка парою, обов'язкове кварцування бактерицидною кварцовою лампою і обробка стерилізуючей рідиною - Аноліт, в результаті річ після чистки виходить не просто чистою, а стерильною!

Тому якщо Вам необхідна чистка дитячої коляски, розбирання-збирання, прання або дрібний ремонт текстильних елементів дитячого автокрісла - служба прокату дитячих товарів Baby Service - Харків легко з усім впорається, і Ваше чадо буде далі їздити в чистому і красивому засобі пересування!

Вартість чищення дитячих товарів:

 • Yoyo Babyzen, GB Pockit: 900 грн
 • коляска-прогулянка: 1250 грн
 • 1 знімний блок (люлька або прогулянка) від коляски 2в1: 750 грн
 • 2 зімні блоки (люлька або прогулянка) від коляски 2в1: 1200 грн
 • рама коляски 2в1: 500 грн
 • 1 блок + рама: 1250 грн
 • 2  блоки + рама: 1650 грн
 • 2 блоки + рама (для двійні): 1850 грн
 • 4 блоки + рама (для двійні): 2250 грн
 • автокрісло: 750-900 грн
 • ліжко-манеж: 1250 грн
 • розвиваючі килимки, іграшки: не приймаємо

ТЕРМІНИ: 1-2 ТИЖНІ, ЗАЛЕЖНО ВІД СТУПЕНЯ ЗАБРУДНЕННЯ І ЗАВАНТАЖЕНОСТІ ХІМЧИСТКИ.

НАДТЕРМІНОВІСТЬ (ЯКЩО ЦЕ МОЖЛИВО) ОБГОВОРЮЄТЬСЯ ЗА ДОДАТКОВУ ПЛАТУ.

Ми не використовуємо агресивні, токсичні хімікати "з автомийки", вся чистка (ручна, суха, водна) проводиться з гіпоалергенними дитячими або побутовими засобами, тому плями цвілі, складні забруднення можуть не виводитися!

На всі питання з чищення колясок і автокрісел наші менеджери дадуть відповідь за телефоном: +38(050)303-77-90

Ваш Baby Service - Харків))