укррус

Телефони у Харкові

 • (050) 303-77-90
Пароочисник Karcher SC 2 EasyFix PREMIUM

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

1800.00 грн

- якщо у нас вперше;

1600.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

Користуєтесь менш ніж місяць, за добу

400 грн
 • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
 • Додаткових і прихованих платежів немає.
 • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
 • Просто і зручно

Пароочисник Керхер Karcher SC2 для екологічного прибирання напрокат у Baby Service - Харків

Пароочисник Karcher SC2 EasyFix Premium (Керхер) для чищення кухні, ванної, плитки, санвузлів, радіаторів, вікон, стекол і підлоги за допомогою пари без використання хімії. Прокат пароочисника - це чудове рішення для тих, хто не хоче купувати дороге обладнання і не хоче перевантажуватися обслуговуванням, ремонтом, зберіганням. Наш прокат пропонує вам зручний сервіс оренди пароочисника Керхер на термін від 1 доби.

Водяна пара - один з кращих засобів для боротьби зі шкідливими для здоров'я мікроорганізмами. Потужний потік високотемпературної пари, що виривається з сопла пароочисника Kärcher або просочує використувану для прибирання серветку, гарантує знищення 99,99% * бактерій, що знаходяться на різних твердих поверхнях - підлогових покриттях, кахлі, дзеркалах, сантехнічній арматурі і т. д., що було підтверджено науковими дослідженнями. Прибирання пароочищувачем практично не залишає шансів на виживання найпоширенішим у побуті бактеріям. Гігієна і чистота з пароочисником - абсолютно без використання хімічних засобів, тільки вода.

Пароочисник Karcher - унікальний інструмент, який впорається з будь-якими забрудненнями у вашій кухні, ванній, санвузлах, на радіаторах, вікнах, склі та підлозі. 

Характеристики та комплектація пароочисника Керхер :

 • Інтегрована воронка для заливання води
 • Комплект для прибирання підлоги: насадка EasyFix + подовжувальна трубка (2 × 0.5 м)
 • Серветка для підлоги з мікроволокна
 • Насадка для миття вікон
 • Ручна насадка зі щіткою
 • Обтяжка з мікроволокна для ручної насадки
 • Кругла щітка (мала)
 • Паровий шланг з пістолетом: 2 м

Пароочисник працює на основі пари без використання хімії, що дає змогу уникнути шкідливих випаровувань і зберегти екологію у вашому домі. Керхер - це інноваційне рішення для чищення будинку. Він легкий у використанні і не вимагає спеціальних навичок.

Для початку роботи достатньо залити в бак нежорстку воду (кипячену або фільтровану), під'єднати його до електричної розетки, запустити пар і почати очищення. Керхер легкий в управлінні і впорається з будь-якими поверхнями, навіть найбільш важкодоступними. Оренда Керхер - це економічне рішення для власників будинків і квартир.

Ви не будете витрачати великі суми на купівлю обладнання і не будете витрачати свій час на його обслуговування. Ви можете орендувати Керхер хоча б раз на півроку і проводити якісне прибирання будинку, не піклуючись про витрати на обслуговування.

Що ще беруть в прокат разом з пароочисником Karcher - миючий пилосос для м'яких меблів Karcher Puzzi 10/1 - нова потужна модель екстрактора для самостійного хімчищення диванів, килимів, салонів авто.

Для вирішення комплексних задач, таких, як генеральне прибирання або клінінг після ремонту, рекомендуємо розглянути оренду комплектів миючої техніки: одночасно ви зекономите гроші, час та зможете вирішити усі питання.