укррус

Телефони у Харкові

  • (050) 303-77-90
Радіоняня Philips Avent scd501

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

600.00 грн

- якщо у нас вперше;

500.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

200 грн

За 2 тижні:

250 грн

Користуєтесь 1 місяць

350 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

10 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Радіоняня Philips Avent напрокат у Baby Service Харків

Сучасна радіоняня Philips Avent SCD501 / 00 з технологією DECT - це гарантія вашого спокою. Всі необхідні функції, найнадійніше з'єднання і кристально чистий звук, а також заспокійливе світло нічника для Вас і вашого малюка.

Унікальний режим Смарт ECO автоматично знижує потужність передачі і продовжує термін служби батареї. Чим ближче пристрій розташований до дитини, тим менше енергії витрачається на забезпечення надійного з'єднання.

Якщо радіоняня знаходиться за межами робочого діапазону або розряджена, батьківський блок сповістить вас про це, щоб ви завжди знаходилися на зв'язку з малюком.

Світлові індикатори включаються і показують рівень гучності звуку в дитячій кімнаті, навіть якщо на батьківському блоці звук відключений.

Робочий діапазон в приміщенні - до 50 метрів, поза приміщенням - до 300 метрів. Робочий діапазон радіо няньки залежить від навколишніх умов і наявності перешкод.

Батьківський блок підтримує роботу від електромережі і батарей. Можна використовувати дві звичайних лужних батареї R6 1,5 В типу AA або два акумулятора R6 1,2 В типу АА.

Технологія DECT гарантує високу якість звуку, відсутність перешкод від будь-яких інших передавальних пристроїв, наприклад, інших радионянь, бездротових і стільникових телефонів. Шифрування даних надає захищене і конфіденційне з'єднання, тому ви будете єдиним, хто буде чути дитину.

Якщо малюк не може заспокоїтися перед сном, включите нічник, і приглушене світло допоможе дитині заснути швидше.

Що ще взяти в прокат вашому малюку: для безпечної поїздки на курорт Вашим помічником стане дитяче автокрісло, а для зручного переміщення з дитиною - легка коляска-тростина.