укррус

Телефони у Харкові

  • (050) 303-77-90

Бізібудиночок Boobakiki

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

900.00 грн

- якщо у нас вперше;

800.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

450 грн

За 2 тижні:

650 грн

Користуєтесь 1 місяць

750 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

25 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Бізібудиночок Boobakiki напрокат у Baby Service Харків

Великий Бізибудиночок Boobakiki - максимально об'ємний бізіборд з асортименту прокату, який можна перевозити в легковій машині. Бізибудиночок зібраний за індивідуальним проектом і існує в єдиному екземплярі!

Фактично, це і є справжній дитячий будиночок: у ньому є справжні робочі двері з механічною засувкою, вікно-кватирка, вхідний дзвінок-дзвіночок, справжній дах (половина даху відкривається вгору).

Сортери, ліхтарики, різноманітні засувки, електронні штекери, тумблери, годинники, шнурівки, ще безліч пальчикових ігор і занять на широкий діапазон діток різного віку.

У якому віці можна брати такий бізибудиночок в оренду?

Наші рекомендації - з такого віку, коли дитина буде стійко стояти на ногах і її пальчики будуть достатньо зміцнілими для освоєння "дорослих" елементів бізіборда, тобто від 1 року і старше.

Що ще беруть у прокат з бізідоміком Boobakiki: будь-яка іграшка, навіть найкрутіший у світі бізіборд, рано чи пізно набридне дитині, в такому разі можна звернутися до асортименту розвиваючих іграшок або домашнього спортивного комплексу - дітям треба міняти тип занять і переходити від спокійних до більш активних ігор.