укррус

Телефони у Харкові

  • (050) 303-77-90

Лампа для лікування жовтяниці новонародженого, білітест, УФ лампи, пульсоксиметр напрокат у Харкові та Полтаві

Лампа від жовтяниці новонародженого, білітест, УФ лампи, пульсоксіметр напрокат у Харкові та Полтаві.
Небулайзери (інгалятори), кварцові лампи, лампи від жовтяниці новонароджених напрокат в Baby Service - Харків

У перші дні життя у немовляти може проявитися такий стан, як жовтяниця новонародженого. Такий прояв пов'язаний із підвищеним рівнем вмісту в крові пігменту білірубіну.

При народженні дитини білірубін у крові має показник у нормі 51 – 60 мкмоль/л, на 2 – 5 день він підвищується до рівня 205 мкмоль/л, але не повинен перевищувати цей показник. До кінця 3 тижні білірубін знижується і зазвичай становить 85-205 мкмоль/л.

Жовтяницей вважається стан, при якому показник білірубіну на 2 – 5 день життя дитини перевищує 256 мкмоль/л.

За рекомендацією лікарів фізіологічну жовтяницю лікують у тому числі фототерапією спеціальними лампами (їх можуть називати: лампа для фототерапії, синя лампа, фотолампа, лампа для лікування жовтяниці).

Лампа від жовтяниці новонародженого напрокат – зручне рішення, якщо Ви не хочете затримуватись у лікарні, а пройти сеанс фототерапії вдома. Лампи для лікування жовтяниці, що надаються в оренду прокатом Бебі Сервіс, мають спеціальні лічильники для визначення корисного ресурсу часу лампи.

Скільки має лежати дитина лежати під лампою від жовтушки – середня рекомендована тривалість курсу фототерапії 96 годин. Кожна процедура має тривати мінімум 2 години. Перерви можна робити для годувань, і вони не повинні перевищувати 2-4 годин.

Для визначення рівня білірубіну в крові дитини можна скористатися приладом БІЛІТЕСТ. Білітест - спосіб безболісного та миттєвого аналізу на жовтяницю дитини "вдома". На відміну від інших способів для білітесту не потрібні прожедури забору крові - спеціальний датчик при контакті зі шкірою дитини зареєструє показання в зручних нам одиницях мкмоль/л. При цьому тест можна проводити в будь-який час і прямо у вас вдома – кур'єр прокату подбає про це.

Прокат Baby Service також надає в оренду кварцові озонові лампи, бактерицидні безозонові лампи для обробки приміщень та ультрафіолетові лампи для терапевтичних цілей.

Кварцові лампи широко використовуються в терапевтичних та бактерицидних цілях. В результаті кварцювання повітря збагачується в приміщенні озоном, який, своєю чергою, дезінфікує повітря.

При використанні кварцової лампи будинку необхідно суворо дотримуватися інструкцій, користуватися спеціальними окулярами, провітрювати приміщення від надлишків озону.

Оренда кварцевої лампи або бактерицидної безозонової лампи може стати Вам у нагоді, якщо в будинку знаходиться хворий з застудою і необхідно запобігти інфікуванню здорових членів сім'ї.

Для серйозного очищення приміщень від плісняви, грибка, токсичних речовин, неприємного запаху, комах та інших шкідників пропонується прокат промисловий озонатор.

Озонатор продуктивністю 20 г/год. видає достатню концентрацію озону для вирішення складних завдань обробки приміщень. До озонування необхідно приступати після консультації з фахівцем та з дотриманням правил техніки безпеки.

Також Прокат надає в оренду такі необхідні медичні прилади, як небулайзери.

Небулайзери (інгалятори), що це і навіщо вони потрібні.

Небулайзер (він же інгалятор) від лат nebula - туман, хмара - спеціальний пристрій для інгаляції, що забезпечує попадання лікарських речовин у бронхи та легені.

Як вибрати небулайзер.

Розрізняють 3 типи небулайзерів: парові, компресорні, ультразвукові.

Тільки лікар вам підкаже, який тип небулайзера підійде Вам та Вашій дитині у конкретному випадку:

  • якщо інгалятор потрібний для прогріву верхніх дихальних шляхів, то паровий небулайзер цілком впорається із завданням;
  • при астмі та алергії можливо лікар порекомендує ультразвуковий інгалятор - цей прилад абсолютно безшумний, але застосовується не для всіх типів ліків;
  • якщо для лікування застуди, нежиті, бронхіту – потрібен компресорний небулайзер, це прилад найширшого діапазону застосування, що справляється з усіма типами ліків.

У Прокаті дитячих товарів Baby Service - Харків надаються в оренду тільки компресорні небулайзери, тому що вони найуніверсальніші, допомагають у лікуванні як верхніх, так і середніх дихальних шляхів, а головне, з їх допомогою можна застосовувати антибіотики та гормони.

Так що ж краще: взяти напрокат небулайзер чи купити?

Якщо Ваша дитина більше час від часу, не частіше 2-3 разів на рік, раціонально буде взяти небулайзер в прокат, У нас ви можете купити індивідуальну дитячу маску (180 грн) і використовувати її з будь-яким небулайзером, взятим напрокат, якщо ж Ваш малюк схильний до частих респіраторних захворюваннь, то тоді наша порада купити небулайзер для домашнього користування.

РЕКОМЕНДУЄМО ПРИБІГАТИ ДО ПРОКАТУ І ЗАСТОСУВАННЯ МЕДИЧНИХ ПРИЛАДІВ ПІСЛЯ КОНСУЛЬТАЦІЇ З ЛІКАРЯМ!

А найголовніше наше побажання: не хворіти!

Ваш BabyService:)