укррус

Телефони у Харкові

  • (050) 303-77-90

НЕБУЛАЙЗЕРИ, КВАРЦОВI ТА ФОТОЛАМПИ

Небулайзери (інгалятори), лампи від жовтяниці новонароджених та кварцові лампи в прокат дитячих товарів Baby Service - Харків

У перші дні життя у грудничка може проявитися такий стан, як желтушка новонародженого. Такий прояв пов'язано з підвищеним рівнем вмісту в крові пігменту білірубіну. Жовтяниця новонародженого лікується фотерапіей "синьої" лампою Philips TL 20W/52 и Osram L Blue 18W/71.

Лампа від желтушки новонародженого напрокат - зручне рішення, якщо Ви не хочете затримуватися в лікарні, а пройти сеанс фототерапії будинку. Лампи для лікування жовтяниці, що надаються в оренду прокатом Бебі Сервіс, забезпечені спеціальними лічильниками для визначення корисного ресурсу часу лампи.

Прокат Baby Service також надає в оренду кварцові лампи Промiнь.

Кварцові лампи широко використовуються в терапевтичних і бактерицидних цілях. В результаті кварцування повітря збагачується в приміщенні озоном, який, у свою чергу, дезінфікує повітря.

При використанні кварцової лампи будинку, необхідно суворо дотримуватися інструкції, користуватися спеціальними окулярами, провітрювати приміщення від надлишків озону.

Оренда кварцової лампи може стане в нагоді Вам, якщо в будинку знаходиться хворий з простудою і необхідно запобігти інфікуванню здорових членів сім'ї.

Також Прокат надає в оренду такі потрібні медичні прилади, як небулайзери.

Небулайзери (інгалятори) що це і навіщо вони потрібні.

Небулайзер (він же інгалятор) від лат nebula - туман, хмара, - спеціальний пристрій для інгаляції, що забезпечує попадананіе лікарських речовин в бронхи і легені.

Як вибрати небулайзер.

Розрізняють 3 типи небулайзеров: парові, компресорні, ультразвукові.

Тільки лікар вам підкаже, який тип небулайзера підійде Вам і Вашій дитині в конкретному випадку:

  • якщо інгалятор потрібен для прогріву верхніх дихальних шляхів, то парової небулайзер цілком справиться із завданням;
  • при астмі і алергії можливо лікар порекомендує ультразвуковий інгалятор - цей прилад абсолютно безшумний, але застосовний не для всіх типів ліків;
  • якщо для лікування застуди, нежиті, бронхіту - потрібен компресорний небулайзер, це прилад самого широкого діапазону застосування, справляється з усіма типами ліків.

У прокат дитячих товарів Baby Service - Харків надаються в оренду тільки компресорні небулайзери, так як вони самі універсальні, допомагають в лікуванні як верхніх, так і середніх дихальних шляхів, а головне, з їх допомогою можна застосовувати антибіотики і гормони.

Так що ж краще: взяти напрокат небулайзер або купити?

Якщо Ваша дитина більш від випадку до випадку, не частіше 2-3 разів на рік, раціонально буде взяти небулайзер у прокат, якщо ж Ваш малюк схильний до частих респіраторних захворювання, то тоді наша порада купити небулайзер для домашнього користування.

А найголовніше наше побажання: не хворіти!

Ваш BabyService))