укррус

Телефони у Харкові

  • (050) 303-77-90

Техніка для клінінгу Karcher: миючі пилососи, пароочисники, роботи на вікна, озонатори,, човни, намети, багажники, товари для активного відпочинку напрокат у Baby Service - Харків

Зі зростанням наших маленьких клієнтів розширюється й асортимент товарів прокату, зокрема й товарів для батьків.

Миючиий пилосос Керхер для м'яких меблів, диванів і килимів - якраз та техніка, до якої напевно потрібно вдаватися в домі з 2-3 річними дітьми.

Прокат миючого пилососа Karcher Puzzi 10/1 вирішує питання забруднених диванів без виклику клінінгових фірм додому - батьки самі легко впораються з простою та ефективною технологією без сторонніх.

Сучасні батьки продовжують вести активне життя і з появою малюка. Малюк з народження долучається до активного способу життя, здорових хобі, свіжого повітря, фізичних навантажень на природі.

Якщо Ви не можете уявити своє життя з дитиною без автомобільних подорожей, походів, рибалок, байдарок чи просто двотижневої поїздки на море, то Прокат дитячих товарів Baby Service відкрив категорію ПРОКАТ ДЛЯ БАТЬКІВ саме для Вас!

Прокат екстрим-камери Go Pro Hero 7 Black з повним набором всіляких кріплень допоможе вловити і зберегти унікальні моменти вашого відпочинку.

Тут ми пропонуємо в оренду товари, які відповідають поняттю "активний відпочинок" і які потрібні в прокат на лічені дні - автомобільний бокс на дах для мандрівників, надувний човен з ПВХ для любителів рибалити або просто для прогулянок по воді, комфортний сучасний намет для відпочинку на "дикій" природі з дітьми.

Усі речі, що надаються в прокат, належать відомим, надійним брендам і проходять ретельний техогляд і сервіс після кожної експлуатації.

Гарного Вам відпочинку та незабутніх вражень!

Ваш зручний прокат Baby Service))