укррус

Телефони у Харкові

  • (050) 303-77-90
  • (063) 316-21-25
  • (057) 755-14-05
  • (067) 577-70-14
всі телефони

Про нас

Компанія Baby Service - перша спеціалізована служба прокату дитячих товарів в Україні з квітня 2005р.

З 2008 р Baby Service є офіційно зареєстрованим Знаком для товарів і послуг в Україні. У Харкові ми із задоволенням працюємо для Вас з квітня 2010 року. На сьогодні Baby Service надає свої послуги в 17 містах України.

У прокат надаються кращі моделі дитячих товарів світових брендів: Fisher Price, Graco, Chicco, Tiny Love, Medela. Товари цих виробників виготовлені з гіпоалергенних матеріалів і сертифіковані в Україні.

Стан речей з дитячого прокату.

У Ліцензійних Умовах, на підставі яких наше підприємство проводить діяльність під торговим знаком Baby Service, прописані строгі Стандарти Якості для всіх речей, пропонованих в Прокат, у відповідності з якими здійснюється догляд за речами:

Всі вироби: іграшки, шезлонги, гойдалки, автокрісла та інше після кожного використання підлягають обов'язковому розбиранню та відповідному чищенню - всі текстильні елементи проходять прання з гіпоалергенним дитячим порошком на натуральній сировині з 0 місяців, пластик окремо обробляється зі спеціальними дитячими засобами.

Після прання речі збираються, проходять профілактику, перевірку технічного стану, упаковуються в стрейч плівку або оригінальну упаковку і в такому вигляді доставляються замовникові.

В Америці такий набір стандартів сервісного обслуговування у сфері дитячого прокату називається Cleaner Than New (Чистіше Чим Нове) і це дійсно відповідає істині :)

Окремо потрібно сказати про комплектації:

Всі дитячі електричні пристрої, що працюють від батарейок: ваги, гойдалки, шезлонги в обов'язковому порядку ми комплектуємо новими батареями, або додатково докладаємо новий комплект батарей - якщо у вагах або сподобалася малюкові іграшці раптом несподівано сядуть батарейки, Вам не доведеться бігти в кіоск купувати їх: ми про це вже подбали :)

Будемо вдячні за справедливі відгуки - цим Ви допоможете іншим людям, таким же молодим батькам як ми визначитися з вибором, без помилок підібрати необхідні речі. 

Сподіваємося що співпраця з нами буде для Вас приємним і вигідним!

Ваш BabyService))