укррус

Телефони у Харкові

  • (050) 303-77-90

Зволожувачі повітря напрокат у Baby Service Харків

Зволожувачі повітря в прокат дитячих товарів Baby Service - Харків.

Прокат дитячих товарів Baby Service в Харкові надає в оренду ультразвукові зволожувачі повітря, що працюють за принципом "холодний пар". Для малюка такі зволожувачі більш безпечні в порівнянні з зволожувачами "гаряча пара".

Якість роботи зволожувача визначається його продуктивністю: для створення необхідної вологості в будинку зволожувач повинен випаровувати 3-4 літри води за день.

Цитуємо доктора Комаровського:

Низька вологість одна з глобальних проблем цивілізації. Та проблема, яка визначає суцільно й поруч дитячу захворюваність.

Все, що повітря гріє - повітря сушить. Найдивовижніше що все, що повітря прохолоджує - кондиціонери, - теж повітря сушить!

При вірусної інфекції головне завдання, це важливіше за всі ліки, це спосіб обійтися без ліків: повітря з температурою в кімнаті 18, максимум 20 градусів і вологість повітря від 50 до 70%. Доб'єтеся Ви цього - вірусна інфекція пройде швидко і легко, не доб'єтеся: будете ходити в аптеки!

Лікування гострих респіраторних захворювань починається з відповіді на питання: чим дихати? Не відповівши на це питання лікувати ГРЗ неможливо!

І відповідь ця очевидна:

Для правильного лікування ГРЗ температура в кімнаті повинна бути не вище 20 *, ідеально 18 * і відносна вологість повітря від 50 до 70%!

Зволожувач повітря - прилад, особливо необхідний в кімнаті маленької дитини в опалювальний сезон. Влітку вологість повітря часто тримається на рівні 60%, а дитина більшу частину часу проводить на свіжому повітрі і необхідність в зволоженні повітря може відпасти.

Тому Ви можете взяти зволожувач повітря напрокат тоді, коли він знадобиться: взимку в мороз, коли часто користуєтеся обігрівачами, на початку або наприкінці опалювального сезону, влітку в розпал спеки, якщо активно користуєтеся кондиціонером!

Ваш BabyService))