укррус

Телефони у Харкові

  • (050) 303-77-90

Спортивні комплекси, гірки,будиночки, батути напрокат у Baby Service Харків

Гірки й батути в прокатi дитячих товарів Baby Service

Коли дитина підростає, крім питань догляду за крихтою - харчування - розвитку, на порядок виходить ще одне: РОЗВАГИ!

За вікном дощ і сльота, на вулиці довго не погуляти ... А Гіпер-і супер-активних дітей у віці 1-5 років необхідно чимось зайняти, розрядити невгамовну енергію ...

Як щодо пострибати на батуті або покататись з гірки прямо не виходячи з дому?

Прокат дитячих кімнатних гірок та батутів - відмінне рішення!

Вам не потрібно купувати дорогу іграшку, а потім ще й зберігати-складувати, Ви ж знаєте, як дітлахам все швидко набридає!

Організувати вдома веселе свято, день народження дуже легко: можна взяти в прокат гірку або батут, запросити друзів, дітей, друзів з дітьми, і малеча буде так довго зайнята розвагами, що навіть батьки зможуть поспілкуватися між собою))

А коли свята закінчаться і малюки вдосталь настрибаються і накатаються, Ви зможете повернути гірку назад в прокат і зберегти вільні квадратні метри))

Місця такий спортінвентар займає не так вже і багато - площа батутів, пропонованих прокатом всього 1 метр кв, а для самої великої гірки буде достатньо півметра в ширину і 2-2,5 метра в довжину, щоб малеча могла вільно з'їжджати!

Ви зможете замовити доставку і складання гірки або батута прямо додому, і тоді Ви будете спокійно займатися організацією свята - кур'єр прокату дитячих товарів доставить гірку і батут в призначений час, збере, а після свят - так само точно приїде, розбере, і відвезе!

Приємних веселощів!