укррус

Телефони у Харкові

  • (050) 303-77-90

Спортивні комплекси, гірки, будиночки, батути напрокат у Baby Service Харків

Гірки та батути в Прокаті дитячих товарів Baby Service

Коли дитина підростає, крім питань догляду за крихіткою - харчування - розвитку, на порядок денний виходить ще одне: РОЗВАГИ!

За вікном дощ і сльота, на вулиці довго не погуляти... А гіпер- і супер-активних дітей віком 1-5 років необхідно чимось зайняти, розрядити невгамовну енергію...

Як щодо пострибати на батуті або поз'їжджати з гірки прямо не виходячи з дому?

Прокат дитячих кімнатних гірок, батутів і спортивних комплексів - чудове рішення!

Вам не потрібно купувати дорогу іграшку, а потім ще й зберігати-складувати, Ви ж знаєте, як дітлахам все швидко набридає!

Організувати вдома веселе свято, день народження дуже легко: можна взяти напрокат гірку або батут, запросити друзів, дітей, друзів з дітьми, і малеча буде так довго зайнята розвагами, що навіть батьки зможуть поспілкуватися між собою))

А коли свята закінчаться і малеча вдосталь настрибається і накатається, Ви зможете повернути гірку назад у прокат і зберегти вільні квадратні метри))

Місця такий спортінвентар займає не так вже й багато - площа батутів, пропонованих прокатом, лише 1 метр кв, а для найбільшої гірки буде достатньо півметра завширшки та 2-2,5 метра завдовжки, щоб малеча могла вільно з'їжджати!

Ви зможете замовити доставку і збірку спортивного комплексу або інших іграшок прямо додому, і тоді Ви будете спокійно займатися організацією свята - кур'єр прокату дитячих товарів доставить обладнання в призначений час, збере, а після свят - так само точно приїде, розбере, і відвезе!

Приємних веселощів!

Ваш BabyService:)