укррус

Телефони у Харкові

  • (050) 303-77-90

Мобілі - карусельки на ліжечко напрокат Baby Service Харків

Мобіль, каруселька на ліжечко - перша розвиваюча іграшка дитини! Новонароджений починає розрізняти звуки на першому місяці життя, концентрувати взляд, фокусуватися на предметах - на другому місяці життя.

Якусь частину часу він проводить у мами на руках, але весь інший час лежить в ліжечку, і тут мобіль не дасть йому нудьгувати!

Мобіль - чудова іграшка: дитина слухає спокійні класичні мелодії Моцарта, Вівальді, Гайдна або звуки природи і вчиться розрізняти їх, спостерігає за обертовою каруселькою з тваринами - підвісками, і вчиться фокусувати погляд на своїх перших друзів, розвиваючи зір.

Вік, до якого мобіль потрібен дитині - не більше 5 місяців. Коли малюк так зміцніє, що зможе дотягнутися до іграшок, користуватися мобилем буде вже не можна.

Ось чому взяти мобіль напрокат - зручне для батьків рішення, до того ж зазвичай будь-які іграшки набридають дитині вже за 1-2 місяці.

В асортименті нашого Прокату представлені мобілі найвідоміших брендів: Tiny Love, Fisher Price, Chicco Smoby.

У кожній моделі є своя родзинка: в мобілях Квіточка Smoby і Зоряне Небо Chicco проектори, що світяться  зірками, у мобіля Будиночок Зі звірятами Chicco - кілька музичних режимів, спокійних і веселих, плюс режим, який реагує на плач дитини.

У мобіля Острів Мрії Tiny Love яскраві забавні іграшки обертаються не тільки в одній площині, а й кожна навколо своєї осі, привертаючи увагу маляти.

Слiд звернути особливу увагу на наявність у мобилей пультів дистанційного керування: Ви оціните, як зручно, не з'являючись на очі малюкові, забавляти його різними режимами і мелодіями мобіля!

Коли мобіль таки набридне Вашому малюку, Ви зможете взяти в оренду інші моделі мобилей, розважаючи дитину різноманітністю нових друзів і музики!