укррус

Телефони у Харкові

  • (050) 303-77-90

Автомобільне дитяче крісло - види крісел для різного віку.

Які бувають дитячі автокрісла

Дитячі автомобільні крісла класифікуються за групами в залежності від ваги і віку дитини. У всьому світі застосовується наступна класифікація:


Група 0:

Вага дитини: менше 10 кг

Вік: від народження до 6 місяців

Спосіб установки: боком по ходу руху

Група 0 +:

Вага дитини: менше 13 кг

Вік: від народження до 18 місяців

Спосіб установки: піной по ходу руху

Група I:

Вага дитини: 9-18 кг

Вік: від 1 року до 4 років

Спосіб установки: обличчям по ходу руху

Група II:

вага дитини: 15-25 кг

Вік: від 3 до 7 років

З пособ установки: обличчям по ходу руху

Група III:

Вага дитини: 22-36 кг

Вік: від 6 до 12 років

Спосіб установки: обличчям по ходу руху

Автокрісла групи 0 називають автолюльки. Як правило, це спеціальна верхня частина коляски, яка кріпиться на задньому сидінні автомобіля за допомогою спеціальних ременів (на передньому сидінні її закріпити неможливо). Дитина фіксується в колисці внутрішніми ременями (в деяких моделях ремені оснащені спеціальними м'якими вставками, що забезпечують рівномірний розподіл навантаження на тіло малюка), область голови має додатковий захист. Від непередбачених ударів з боку в разі аварії маленького мандрівника захищає міцний каркас крісла та жорсткі боковини. Ергономічне сидіння завжди підтримує правильну поставу і сприяє підтримці ще незміцнілого хребта.

Крісло має напівкругле підставу, що дозволяє використовувати його в якості крісла-гойдалки, завдяки якій Ви завжди і в будь-яку хвилину зможете заколисати й заспокоїти розкапризувався малюка. Обов'язково в такому кріслі є переносна ручка, яка регулюється в декількох положеннях. Завдяки їй ви можете легко скрізь брати автокрісло із собою.

В комплекті автокрісла може бути великий капюшон, який під час прогулянок на свіжому повітрі оберігає малюка від небажаних погодних умов, а також подушка-підголовник.

Автокрісла групи 0 + в побуті називають «перенесенням», в неї можна ще вдома посадити малюка і донести до машини. Вони вже більшого розміру. Мають розвинену бічну захист, сидіння ергономічної форми, спинка не розкладається (для підтримки безпеки малюка). Є ремені безпеки.

Автокрісла груп I-II-III призначені для дітей від 1 року до 12 років. Вони мають оптимальну систему захисту від бічних ударів. Висота і ширина спинки може регулюватися залежно від віку і ваги дитини, бічні частини в деяких моделях розсувні.

М'який і зручний підголівник забезпечує надійну підтримку голови дитини з обох боків, його висота може регулюватися в декількох положеннях для максимальної безпеки і комфорту. Для фіксації дитини в кріслі можуть використовуватися внутрішні ремені та ремені безпеки автомобіля, які в основному проходять по спеціальних напрямних. Наявність системи підгонки ременів безпеки дозволяє надійно закріпити дитину в автокріслі.

Автокрісла групи III називають бустером, від англійського booster - «підсилювач». Бустер посилює захист дітей, які за зростом і вагою близькі до «дорослим». Бустер використовується для того, щоб ремінь в автомобілі проходив не по шиї дитини, а по його плечу (бустер як би піднімає дитину на рівень дорослого). У цього сидіння спеціальна форма з підлокітниками, у цьому кріслі спинка не використовується. Це може бути зручно, коли в ширину дитина не поміщається вже в автокріслі групи II.

Автокрісла зазвичай поєднують в собі функції декількох груп. При цьому дотримуються всі стандарти безпеки. Наведемо класифікацію суміщення груп.

Групи Використовуються Вага дитини Прімернийвозраст Приклад

Група 0 +: вага дитини менше 13 кг, вік від народження приблизно до 18 місяців. < br />
Група 0 + / I: вага дитини менше 18 кг, вік від народження приблизно до 4 років.

Група I +: вага дитини 9-18 кг, вік від 1 року приблизно до 4 років.

Група I-II-III: вага дитини: 9-36 кг, вік від 1 року до 12 років.

Група II-III: вага дитини 15-36 кг, вік від 3 до 12 років.

Група III: вага дитини 25-36 кг, вік від 6 до 12 років.

Дуже зручно користуватися кріслами , совмещающими в собі кілька вікових груп. У цьому випадку крісло обходиться дешевше і можливо його багаторічне використання.