укррус

Телефони у Харкові

  • (050) 303-77-90

Підбираємо розвиваючі іграшки за віком

Підбираємо розвиваючі іграшки за віком
Супермаркети переповнені різними видами іграшок, очі мимоволі розбігаються по полицях. Багатоповерхові стелажі з плюшевим добром та конструкторами, пазлами та бізібордами. Як вибрати те, що по-справжньому розвиватиме навички та подобатиметься дитині? У цій статті ми поділилися досвідом, як правильно підбирати іграшки за віком та не заблукати в дитячому магазині.

За порадами педіатрів

 

Педіатри ділять усі іграшки на ті, що розвивають:

  • моторику;
  • логіку;
  • фантазію та уяву;
  • музичні та танцювальні навички;
  • математичні здібності.

Вчені Академії педіатрії України вважають, що іграшок у дитини має бути небагато, але всі вони мають відповідати саме рівню різнобічного розвитку. Побалувати чадо сюрпризами можна, але тут важлива не кількість, а якість. Усім знайома картина, коли батьки самі годину складають пазли замість дітей, які клянчать доступ в Інтернет або просять включити мультики на YouTube. Ми вирішили прислухатися до педіатрів і поділити всі іграшки за віком та інтересами, не за брендами, статтю та рейтингами.

Від народження до 6 місяців

У цьому віці малюки починають пізнавати світ. Зараз цікаво все: нові кольори, форми та смішні звуки. Для немовлят радимо подивитися мобілі та килимки, що розвивають.

Брязкальця повинні бути яскравими та зручними для ручки, щоб дитині було зручно тримати. Килимки - з тканин різної фактури: оксамит, шовк та шерсть. Тканини приємні на дотик, екологічно безпечні та розвивають тактильні почуття. Крім нових відчуттів килимки можуть показати дитині кольори та звуки – деякі моделі укомплектовані дугами з підвісними іграшками, як модель 5 у 1 Tiny Love, наприклад.

Не забувайте про те, що діти у цьому віці намагаються спробувати все на зуб. А він ще не виріс. А для тих, у кого вже виросли перші зубки, інформація нижче:)

Від 6 місяців до 1 року

Дитина вже впевнено рухається і сама виявляє інтерес до нового. Важливо розвивати дрібну та велику моторику рук: збирати, крутити, складати та будувати.

Універсальним девайсом стане різнокольорова пірамідка. Іграшка допомагає вивчити кольори, навчитися розпізнавати розміри фігур, встановити швидкість і координацію рухів.

Складніші справи з кубиками. Діти часто не з першого разу розуміють, що від них хочуть батьки і навіщо так довго будувати вежу, яку потім треба збирати в коробку. Почніть першими. Якщо малюк зруйнує вашу "фортецю" або почне закидати кубиками - це нормальний прояв характеру. Покажіть, як треба, відсортуйте вежу за квітами або залиште «замок» стояти непорушним на увазі кілька днів.

Від 1 до 2 років

У цьому віці діти люблять приймати ролі, вигадувати історії та успадковувати поведінку оточуючих. Так дозвольте уяві трохи пофантазувати!

Радимо подивитися універсальні столики, такі як Весело з друзями від New Fisher Price або Super Star від Vtech. Синтезатор, у якому 60 пісень, іграшковий ноутбук із клавіатурою та мишкою, телефон зі знімною трубкою – все, як у дорослих!

Від 2 до 3 років

Робимо акцент на фізичний розвиток та прищеплюємо любов до спорту. Схованки, трицикли, велосипеди – те, що потрібно! У нас є атракціони, наприклад гірка з машинкою від Radio Flyer - це вершина в 2 метри емоцій. Можете бути спокійні, дитина не впаде і не вилетить - конструкція витривала і стійка, з боків є захисні борти. Спортивний комплекс SportWood Plus 3 відразу включає десятки активностей: від гірки, кілець, канату до більш спокійних ігор з рахунками або крейдою.

Від 3 років та старше

Цей етап повинен підготувати дитину до дитячого садка та школи. Збирайте у себе друзів-ровесників, обмінюйтесь іграшками, частіше просіть дитину запитати щось у перехожих. Наприклад, як пройти, котра година і так далі. Важливіше за будь-які іграшки — розвинути навичку спілкування.

Іграшка Furby Boom навчить дружити і бути уважним: совенок реагує на турботу увагою у відповідь і починає вередувати, якщо з ним не проводити час. Якщо заморочитися, можна встановити програму Furby Boom на телефон у російській версії AppStore та Google Play. Так ви можете контролювати сову, навіть коли вона не поїхала з вами на дачу чи бабусі:)

Відношення до м'яких іграшок

Ми рекомендуємо скоротити кількість плюшевих «компаньйонів». Вся справа в їхній гігієнічності. Нічого поганого в ведмежатці чи коханому зайці немає, але небезпечно вирушати до сну разом із другом, який удень назбирав на шерстку мікробів.

Якщо без м'яких іграшок нікуди, вибирайте гіпоалергенні матеріали та періодично проводьте прання. Лікар Комаровський у пості на своїй сторінці Інстаграм поділився корисною для батьків інформацією про те, як убезпечити м'яку іграшку від мікробів та пилових кліщів.

У нашій роботі ми використовуємо систему очищення та дезінфекції Cleaner Than New і засіб Аноліт-Кристал. За стерильність іграшок, центрів, автокрісел, відеонянь та інших дитячих товарів, що заколисують, можете бути спокійні.

Пишіть або дзвоніть нам — виберемо, підкажемо та покажемо, що і як працює.

Пам'ятайте, жодні іграшки не замінять увагу батьків.

З турботою про найголовніше,

Ваш Baby Service ))