укррус

Телефони у Харкові

  • (050) 303-77-90

Yoyo Babyzen - коляска для подорожів з новонародженою дитиною

З кожним роком авіаперельоти з дітьми від народження стають дедалі простішими та зручнішими для батьків та малюків. Вже є коляски, які легко можна розмістити у відсіку для ручної поклажі в салоні літака. Вони мають спеціальне маркування від виробника, яка підтверджує те, що вони йдуть як ...

...ручна поклажа.

Для транспортування та здачі в багаж є спеціальні сумки-чохли, які оберігають (хоч і не виключать) візок, поки він буде у багажному відділенні.

Варіантів багато, але завдання вони вирішують одну: мінімум ваги та обсягу, що особливо важливо у будь-яких подорожах.

Найбільш вдалою конструкцією коляски для подорожей з немовлям на даний момент є BabyZen YOYO з люлькою для новонароджених. Вона настільки гарна, що її скопіювали всі, кому не ліньки. І якщо раніше найкращим рішенням для подорожей були коляски тростини, то тепер їх відчутно потіснили на ринку нові системи складання колясок, такі як у GB Pokit та BabyZen. Вони принципово різні, але обидві гарні.

 

BabyZen YOYO для новонароджених

  • максимально компактно складається
  • йде як ручна поклажа в літак
  • жорстка спинка у горизонтальному положенні у варіанті 0+
  • дуже легка та маневрена
  • є додаткові аксесуари для погодок та зручності батьків

Тут найкомпактніша люлька, якщо порівнювати з іншим візком і найменший за габаритами розмір шасі.

При цьому розмір спального місця колиски цілком достатній для дитини до 5-6 місяців.

Дуже важливий момент, якщо йдеться про подорож - часте складання та розкладання коляски. І ось у Бебізен йойо це все просто, робиться буквально однією рукою.

Ви завжди з легкістю її зможете розмістити у багажнику чи салоні будь-якого авто.

Якщо потрібно просто перенести її кудись, то вона висить на плечі у складеному вигляді просто, як сумка. З такими ж габаритами та вагою.

Якщо подорожуєте регулярно з малюком - однозначно варто купити коляску для подорожей на додачу до основного візка. Якщо вильоти чи виїзди у вас не часті – візьміть в оренду. Ви отримаєте максимум комфорту за мінімум грошей.