укррус

Телефони у Харкові

  • (050) 303-77-90

У відпустку з дитиною!

Сучасні батьки готові подорожувати з малюками чи не з самого народження і обов'язково стане питання про те, як забезпечити дитині комфорт і безпеку в умовах курорту (дачі, вилазки).

Необхідність автокрісла очевидна: крім елементарної безпеки воно дає можливість відпочити мамі і малюкові: протягом 3 .. 8-годинної поїздки дитина зможе комфортно виспатися, для цього у всіх кріслах груп 1,2 (до 18 кг) існує лежаче (напівлежаче) положення.

Замість звичного всепроходімца Roan Marita набагато зручніше взяти напрокат легку коляску - 5-6 кг ваги при всіх достоїнствах: здвоєні плаваючі колеса, що відкидається спинка, дощовик, та й місця в багажнику займає вкрай мало, а подорожуючи поїздом, автобусом, літаком ідеально коляски просто не знайти!

На курорті організувати безпечний і комфортний сон маляті допоможе ліжко-манеж - в складеному вигляді це сумка розміром всього 20 * 20 * 70 см, а в розкладеному повноцінне ліжко з матрацом 120 * 60, двома рівнями висоти і можливістю використання як звичайний манеж.

Уклавши крихітку спати, батьки зможуть займатися своїми справами абсолютно спокійно, якщо є під рукою радіоняня : в радіусі 150-450 метрів цей пристрій відреагує на будь шерех у кімнаті дитини, а деякі моделі ще й розважуть дитину до приходу мами, зігравши спокійну мелодію прокинувся малюкові.

Всі ці речі, не настільки необхідні в повсякденному житті, можна замовити в прокаті, заздалегідь забронювавши.

Зручності подібних пристроїв очевидні, а вартість прокату на тлі відпускних витрат вкрай мала: 10 грн в добу, 50-60 грн в тиждень, 70-90 грн за 2 тижні!

Бажаємо всім приємного відпочинку і відмінного настрою :)!

Ваш Baby Service!