укррус

Телефони у Харкові

  • (050) 303-77-90

Бізіборди, бізібокси, бізібудиночки - найсучасніші з розвиваючих іграшок

Останнім часом ринок дитячих товарів заповнився розвиваючими іграшками абсолютно різної якості, виробництва і корисності, і у відповідь на це різноманітність виникло таке явище, як бізіборд.

Що таке бізіборд?

Бізіборд (busy board, busyboard) - розвиваюча ігрова панель (дошка) для дітей від 7-8 місяців і до 3 років. Бізіборд можна виготовити з підручних матеріалів своїми руками або купити "на замовлення". Бізіборд служить розвитку дрібної моторики і сенсорики дитини, його уяви, практичних навичок користування різними предметами. Своєчасні заняття дрібною моторикою малюка - запорука правильного розвитку його мови в подальшому.

На відміну від "фірмових" іграшок, деталі бізіборда знайомлять дитину з цілком дорослими речами: замки, блискавки, шпінгалети, меблева фурнітура, вилки і розетки, дверні або віконні петлі, часто на ігровий панелі додані елементи іграшок Монтессорі: шнурівки, вкладиші, шестерінки і все, на що вистачає фантазії виробника. Розвиваючі дошки-бізіборди найчастіше виготовляють з фанери, покриваючи безпечними водними фарбами і лаком. Бізі-борди можуть бути прості - односторонні або двосторонні - книжки-розкладачки, і об'ємні - бізібокси.

Що таке бізібокс?

Бізібокс (busy box, busybox) - розвиваючий куб з безліччю ігрових сторін-панелей. Бізібокси можуть використовуватися в якості контейнера для іграшок, можуть бути виконані у вигляді іграшкового будиночка або машинки, оснащені вимикачем з лампочкою.

При виготовленні бізіборда або бізібокса своїми руками особливу увагу потрібно звертати на безпеку всіх елементів іграшки:

  • всі краї деталей повинні бути гладкими, без задирок і гострих кромок,
  • на бізіборді не повинно бути отворів, в яких може застрявати дитячий пальчик,
  • дрібні деталі повинні бути надійно прикріплені, щоб дитина не змогла їх проковтнути,
  • на дошці бізіборда не повинно бути випадкових, з "дідового гаража" або неякісних, дешевих виробів.

Скільки коштує бізіборд?

Якщо Вам особистий час дорожче і немає великого бажання возитися з виготовленням бізібокса, розвиваючу дошку можна купити і в інтернет-магазинах України, і в магазинах Харкова. У нашому салоні представлені бізіборди харківського виробника BoobaKiki від простих односторонніх дощок до об'ємних бізібоксов, з діапазоном цін від 1000 до 3500 грн.

 Прокат дитячих товарів в Харкові пропонує в оренду бізіборди ТУТ, щоб батьки могли визначитися з покупкою або прокатом бізіборда.

Бізіборд або бізібокс може стати відмінним подарунком на 1 або 2 рочки - батьки малюка точно будуть раді подарунку, який на найближчі пару років займеться розвитком малюка!

Одностороння дошка-бізіборд коштує від 550 грн.

Двостороння машинка-бізіборд коштує 3500 грн.

Двосторонній бізіборд-машинка для хлопчиків:  

Двосторонній бізіборд-машинка для дівчаток:  

Друга сторона бізіборда-машинки:  

Бізібокс - ящик для зберігання іграшок коштує 3300 грн.  

Найчастіше бізіборди виготовляють безпосередньо на замовлення, час на складання "з нуля" готового бізіборда / бізібокса займає 1-2 тиждень, це необхідно врахувати при підборі подарунка до дня народження.