укррус

Телефони у Харкові

  • (050) 303-77-90

Електричні молокоотсоси

Коли мамі може знадобитися електричний молокоотсос?


Якщо мамі необхідно розлучатися з малюком на кілька годин на день, але мама хоче продовжити годування грудьми. Правильне рішення в даній ситуації це зціджування грудного молока молокоотсосом.

За допомогою молокоотсоса можна зцідити молоко і зберегти на деякий час в охолодженому стані. При зціджуванні молока вдень і при природному годуванні увечері і вночі можна досить довго підтримувати і стимулювати лактацію, а значить і природне вигодовування дитини.

У даній ситуації використання молоковідсмоктувача дозволить годувати дитину грудьми як можна довше.

Електричний молокоотсос допоможе у випадку зниження вироблення грудного молока. 

Це дуже поширена ситуація, хоча справжніх випадків, коли молока дійсно не вистачає, на думку лікарів, дуже мало. Швидше за все, зниження вироблення молока відбувається через помилки при годуванні, наприклад, пізнє прикладання до грудей, підгодовування штучними сумішами, неправильне прикладання при годівлі, втома матері, дискомфорт, пропуск нічних годувань.

У таких випадках рекомендується використовувати молокоотсос за певною схемою. По-перше, коли дитина перестане смоктати груди, необхідно зцідити залишки молока, якими пізніше можна догодувати дитину. По-друге, в перервах між годуваннями потрібно простимулювати обидві груди протягом 10-15 хвилин. По-третє, якщо дитина не прокидається вночі, слід зцідити молоко. Згодом, якщо молока стає достатньо для годування, залишки його необхідно зціджувати руками.

Також молокоотсос рекомендується використовувати при нагрубанні грудей, застої молока, маститі. У даних випадках молокоотсос стимулює становлення нормального процесу вироблення молока, надає розсмоктуючі дію.

Потужний електричний молоковідсмоктувач Medela Pump in Style або Medela Swing допоможе в перші дні після пологів налагодити лактацію, не допустити лактостазу. Створений на основі наукової технології двофазного зціджування (фаза "стимуляції" забезпечує приплив молока, а фаза "зціджування" - швидке і ефективне зціджування).

 Дозволяє швидше запустити рефлекс виділення молока і підтримати його на постійному рівні. 
Не вимикаючи прилад, можна індивідуально регулювати силу та частоту зціджування.

Бувають випадки, коли у мами немає можливості годувати малюка грудьми (проблеми зі здоров'ям, госпіталізація, індивідуальні особливості), а зберегти лактацію необхідно - молокоотсос стане незамінним помічником.

Можливо мамі необхідно виїхати на 1-2 дні, тоді створити запас молока набагато простіше електричним молокоотсосом.

Складно порівнювати переваги й недоліки тонометри , так як від годуючих мам ми часто чуємо протилежні думки. Кожен вибирає річ, зручну саме для себе.

Навіть якщо Ви впевнені, що даний прилад Вам знадобиться надовго, не поспішайте з покупкою - молокоотсос можна взяти в прокаті на тиждень і спробувати, щоб зробити правильний вибір.