укррус

Телефони у Харкові

  • (050) 303-77-90

Крiплення дитячих автокрiсiл

Кріплення дитячих автокрісел

1. Кріплення ременем безпеки.
2. Кріплення Isofix.

Кріплення ременем безпеки.

При цьому типі кріплення використовується триточковий ремінь безпеки автомобіля. Ремінь безпеки по сьогоднішнім нормам і стандартам є у всіх сучасних автомобілях. Якщо ви не знайшли у вашій новій машині ременів на задніх сидіннях, це означає, що ремені не були встановлені при складанні автомобіля в цілях зменшення вартості. Знайте, конструктивно вони передбачені, і тому ви можете їх встановити в сервісному центрі, що обслуговує ваш автомобіль.

Якщо автокрісло кріпиться триточковим ременем, то його можна використовувати в декількох автомобілях по черзі. А якщо в сім'ї дві і більше машини, це дуже зручно.

Автокрісла всіх груп можуть кріпитися триточковим ременем. Крісла груп 0, 0 + і I кріпляться до сидіння ременем автомобіля, а діти фіксуються за допомогою внутрішніх п'ятиточкових ременів дитячого автокрісла. У автокріслах груп II і III немає внутрішніх ременів, і кріплення дітей відбувається за допомогою триточкових ременів безпеки автомобіля.

Недоліком кріплення крісла груп 0, 0 + і I триточковим ременем є складність подібної установки. Виробники намагаються спростити спосіб кріплення триточковим ременем в нових моделях автокрісел, щоб кріплення було більш надійним. У наш час бувають моделі автомобілів, в яких довжини ременя для кріплення автокрісла не вистачає (найчастіше групи 0 +), або профіль спинки і заднього сидіння такий, що кріплення дитячих автокрісел відбувається з великими незручностями для дитини. Тому завжди перед покупкою потрібно перевірити можливість кріплення крісла в свій автомобіль. Якщо довжини ременя таки не вистачає - можна замінити ремені автомобіля на більш довгі, для цього необхідно звернутися на станцію техобслуговування або вибрати іншу модель крісла, наприклад групи 0 + / I.

Кріплення Isofix

Система ISOFIX передбачає більш просту і швидку установку крісла. Сидіння завжди при цьому фіксується у правильному положенні. Крісло міцно кріпиться до кузова автомобіля, а дитина пристібається внутрішніми п'ятиточковими ременями.

Дане кріплення ISOFIX використовується в кріслах груп 0 + і I, а для груп II і III є допоміжною системою кріплення, пристегивание дитини відбувається триточковим ременем .

Розташовані на задній частині крісла два нижніх кронштейна спеціальними «язичками» захоплюють дужку скоби кріплення ISOFIX, яке знаходиться в основі спинки автомобільного сидіння. Для зняття сидіння, потрібно просто розблокувати замки. Бувають автокрісла, у яких є додатковий упор в підлогу, в цьому випадку потрібно відрегулювати його висоту.

У наш час ISOFIX все більш удосконалюється. Збільшується список автомобілів, в яких можливо його використання. Даний кріплення все частіше входить в базову комплектацію автомобіля, однак при замовленні машини необхідно уточнювати його наявність. Кріпленням ISOFIX зазвичай в автомобілі оснащуються два крайніх задніх місця. Але існують моделі, де всі пасажирські місця мають «изофикс».

Недоліком системи изофикс є більш висока ціна в порівнянні з аналогічними кріслами без изофикс.