укррус

Телефони у Харкові

  • (050) 303-77-90

Стан речей з дитячого прокату

Стан речей з дитячого прокату

Головне питання, яке ми завжди чуємо від клієнтів: «а в якому стані речі Прокату, адже вони не нові, ними вже користувалися? ..»


Найчастіше цей факт може взагалі збентежити батьків і в результаті вони взагалі не звернуться до наших послуг, а даремно :)

 Стан речей дитячого прокату - наше обличчя і наша репутація!
Існує певний набір строгих стандартів, відповідно до яких здійснюється догляд за всіма речами:

Всі речі: іграшки, шезлонги, гойдалки ... підлягають обов'язковій розбиранні та відповідної чищенні - всі текстильні елементи проходять прання з гіпоалергенним дитячим порошком на натуральній сировині з 0 місяців, пластик окремо обробляється зі спеціальними дитячими засобами.

Після прання речі збираються, проходять профілактику, перевірку технічного стану, упаковуються в стрейч плівку або оригінальну упаковку і в такому вигляді доставляються замовникові.

В Америці такий набір стандартів сервісного обслуговування у сфері дитячого прокату називається Cleaner Than New (Чистіше Чим Нове) і це дійсно відповідає істині :)

Окремо потрібно сказати про комплектації:

Всі дитячі електричні пристрої, що працюють від батарейок: ваги, гойдалки, шезлонги в обов'язковому порядку ми комплектуємо новими батареями, або додатково докладаємо новий комплект батарей - якщо у вагах або сподобалася малюкові іграшці раптом несподівано сядуть батарейки, Вам не доведеться бігти в кіоск купувати їх: ми про це вже подбали :)

Замовляючи небудь товар в будинок Ви не купуєте «кота в мішку» - за наявності альтернативи ми завжди зможемо привезти Вам декілька речей на вибір (що актуально, наприклад при виборі шезлонга або автокрісла) - ця послуга абсолютно безкоштовна і в будь-якому випадку останнє слово залишається за Вами!

Ваш Baby Service :)