укррус

Телефони у Харкові

  • (050) 303-77-90

Крісло - качалка або шезлонг: що це і навіщо потрібно?

Шезлонги - ще одне пристосування, що робить життя сучасних мам з малюками більш зручною та комфортною!


Новонароджені дітки не лежать весь час в ліжечку. Значну частину часу вони хочуть проводити разом з мамою, у неї на руках.

Але мамі при цьому потрібно викроювати час і можливість займатися приготуванням їжі, домашніми й особистими справами. Ось чому набагато зручніше, якщо дитина буде знаходитися поряд з мамою в будь-якій частині квартири або будинку, а не нудьгувати в ліжечку.


Шезлонги обладнані ременями безпеки, спеціальними дугами з активними іграшками з музичними та світловими ефектами, заспокійливим і расслабляющим вібро - в таких маляті буде чим зайнятися: можна розглядати або гратися з іграшками, пораскачіваться як в кріслі-гойдалці або вгору-вниз, послухати різні мелодії, спостерігати за мамою чи просто комфортно поспати після їжі.

В нашому прокаті представлені моделі шезлонгів відомих брендів Tiny Love, Chicco, Fisher Price. Деякі крісла-гойдалки підходять діткам із самого народження завдяки горизонтальному положенню спинки, інші - з 2,5 - 3 місяців і до 5-6 місяців, поки малюк не захоче більш активно пізнавати навколишній світ, більшість шезлонгів обмежені вагою дитини в 9 кг .

Ознайомитися з нашим асортиментом можна на сторінці каталогу крісло - гойдалка (шезлонг)