укррус

Телефони у Харкові

  • (050) 303-77-90

Як правильно користуватися дитячими вагами

Дитячи ваги - прилад для визначення ваги новонародженого, перший час молодим батькам доведеться регулярно зважувати дитини.

1. Для початку необхідно поставити дитячі ваги на рівну жорстку поверхню.

Пеленальні території з ковдрочку не підходять, ніжки ваг повинні стояти тільки на твердій поверхні!

2. Покладіть на ваги пеленочку.

3. Після цього включіть ваги, з лежачою на вагах пелюшкою, вони відразу покажуть «0.00», вага пелюшки при цьому не буде зчитуватися. Відразу зверніть увагу - пелюшка не повинна звисати з ложемента (платформи для малюка) на стіл, також ложемент не повинен торкатися предметів, що знаходяться поруч.

4. Переконайтеся, що на дисплеї виставлені одиниці виміру - кілограми «кг, kg», а не фунти і унції «lb», в більшості моделей ваг середня кнопка відповідає за перемикання одиниці виміру зі кілограм в фунти і навпаки.

5. Акуратно покладіть малюка на ваги, не торкаючись його під час зважування. Фіксація ваги відбувається, як правило, протягом 1-3 секунд.

Коли Ви зважуєте малюка до і після годування, кладіть його головою завжди в одну сторону. Намагайтеся, щоб центр ваги доводився на середину платформи. Якщо карапуз вже досить рослий, підберіть його ніжки до черевця, зігнувши в колінах.

Обов'язково записуйте добовий вага дитини!

Кожен день в один і той же час, як правило, під час ранкових процедур, зважте малюка без одежинок і запишіть цифру.

Переглянувши 7 цифр за тиждень, Ви відразу зрозумієте, як карапуз набирає вагу. Іноді мами звертають увагу тільки на те, скільки з'їдено за годування і скільки треба годувати. При цьому не помічають, що вага набирається погано.

Але ж Ви для цього і берете ваги, щоб контролювати ситуацію і вчасно вживати необхідних заходів!

Тому дуже важливо відразу бачити цифру добового набору ваги!

Добре набирайте вагу і ростіть на радість усім!

Ваш Baby Service :)