укррус

Телефони у Харкові

  • (050) 303-77-90
  • (063) 316-21-25
  • (067) 577-70-14
  • (057) 755-14 05
всі телефони

Крiплення дитячих автокрiсiл

Кріплення дитячих автокрісел

1. Кріплення ременем безпеки.
2. Кріплення Isofix.

Кріплення ременем безпеки.

При цьому типі кріплення використовується триточковий ремінь безпеки автомобіля. Ремінь безпеки по сьогоднішнім нормам і стандартам є у всіх сучасних автомобілях. Якщо ви не знайшли у вашій новій машині ременів на задніх сидіннях, це означає, що ремені не були встановлені при складанні автомобіля в цілях зменшення вартості. Знайте, конструктивно вони передбачені, і тому ви можете їх встановити в сервісному центрі, що обслуговує ваш автомобіль.

Якщо автокрісло кріпиться триточковим ременем, то його можна використовувати в декількох автомобілях по черзі. А якщо в сім'ї дві і більше машини, це дуже зручно.

Автокрісла всіх груп можуть кріпитися триточковим ременем. Крісла груп 0, 0 + і I кріпляться до сидіння ременем автомобіля, а діти фіксуються за допомогою внутрішніх п'ятиточкових ременів дитячого автокрісла. У автокріслах груп II і III немає внутрішніх ременів, і кріплення дітей відбувається за допомогою триточкових ременів безпеки автомобіля.

Недоліком кріплення крісла груп 0, 0 + і I триточковим ременем є складність подібної установки. Виробники намагаються спростити спосіб кріплення триточковим ременем в нових моделях автокрісел, щоб кріплення було більш надійним. У наш час бувають моделі автомобілів, в яких довжини ременя для кріплення автокрісла не вистачає (найчастіше групи 0 +), або профіль спинки і заднього сидіння такий, що кріплення дитячих автокрісел відбувається з великими незручностями для дитини. Тому завжди перед покупкою потрібно перевірити можливість кріплення крісла в свій автомобіль. Якщо довжини ременя таки не вистачає - можна замінити ремені автомобіля на більш довгі, для цього необхідно звернутися на станцію техобслуговування або вибрати іншу модель крісла, наприклад групи 0 + / I.

Кріплення Isofix

Система ISOFIX передбачає більш просту і швидку установку крісла. Сидіння завжди при цьому фіксується у правильному положенні. Крісло міцно кріпиться до кузова автомобіля, а дитина пристібається внутрішніми п'ятиточковими ременями.

Дане кріплення ISOFIX використовується в кріслах груп 0 + і I, а для груп II і III є допоміжною системою кріплення, пристегивание дитини відбувається триточковим ременем .

Розташовані на задній частині крісла два нижніх кронштейна спеціальними «язичками» захоплюють дужку скоби кріплення ISOFIX, яке знаходиться в основі спинки автомобільного сидіння. Для зняття сидіння, потрібно просто розблокувати замки. Бувають автокрісла, у яких є додатковий упор в підлогу, в цьому випадку потрібно відрегулювати його висоту.

У наш час ISOFIX все більш удосконалюється. Збільшується список автомобілів, в яких можливо його використання. Даний кріплення все частіше входить в базову комплектацію автомобіля, однак при замовленні машини необхідно уточнювати його наявність. Кріпленням ISOFIX зазвичай в автомобілі оснащуються два крайніх задніх місця. Але існують моделі, де всі пасажирські місця мають «изофикс».

Недоліком системи изофикс є більш висока ціна в порівнянні з аналогічними кріслами без изофикс.