укррус

Телефони у Харкові

  • (050) 303-77-90

Розвиваючі іграшки, бізіборди, будиночки напрокат у Baby Service Харків

Прокат розвиваючих іграшок в Baby Service - Харків

Розвиток дитини, становлення її внутрішнього світу немислимо без гри, а отже без іграшок, що розвивають. Іграшки завжди були і залишаються затребуваним товаром, але останнім часом батьки все частіше стикаються з проблемою вибору у нескінченному морі різноманітних пропозицій.

На жаль прилавки магазинів та каталоги дитячих інтернет-магазинів заповнені не завжди якісною та безпечною продукцією, а ціна на якісні іграшки низькою бути просто не може – високі стандарти якості, що пред'являються до іграшок такого класу, визначають порядок цін на розвиваючі іграшки в діапазоні 50-120$, не менше.

Також варто згадати, що будь-які, навіть найчудовіші іграшки швидко набридають малюкові - 1-2 місяці,  навіть 1-2 години достатньо, а оренда іграшок дозволяє урізноманітнити розвиток дитини.

Користуючись послугами Прокату іграшок Ви можете протягом 2-3 років постачати дитину найякіснішими розвиваючими іграшками, відповідними Вашому малюку складності та побажанням.

Прокат дитячих товарів Baby Service в Харкові надає послугу оренди іграшок найвідоміших брендів: Fisher Price, Vtech, Chicco, Bright Starts, бізіборди Boobakiki, Колотата.

До подібних іграшок пред'являються вимоги безпеки найвищого класу: застосовується високоміцний нетоксичний пластик, виріб не містить дрібних деталей. Навіть за механічного пошкодження такий пластик не кришиться на дрібні частини, не створює гострої кромки, не горить!

Розвиваючі іграшки, містять у собі набір різних за складністю завдань, справляючись з якими дитина освоює нове знання або вміння.

У кожному віці у малюка різні можливості, тому певні іграшки особливо корисні у конкретному віці:

  • У ранньому віці, з народження, це мобілі, вони ж карусельки на ліжечко - перші іграшки малюка, що розвивають слух і зір.
  • З 3-4 місяців – іграшки на розвиток тактильних навичок, це розвиваючі килимки та дуги.
  • З 6 місяців дитина виявляє інтерес до іграшок-сортерів з вкладками різної форми і кольору, трохи старше малюкам  цікаво не тільки лежати, а вже й сидіти - ненадовго можна використовувати стрибунки, з 7 місяців - ходунки. У цих іграшках можна натискати на кнопки, грати на піаніно, виконувати завдання для дрібної моторики. Кнопки, фігурки, інші елементи іграшок для такого віку виконані доступними для пальчиків, що не зміцніли, кольори яскраві, контрастні.
  • З 9 місяців малюк робить перші кроки, поки ще тримаючись за мамину ручку - ходунки-штовхачі допоможуть малюкові освоїти самостійну ходьбу.

Ігрові стійки вчать малюка координувати дії - для гри з ними малюкові знадобиться часто нагинатися, брати кульки, вставати, кидати кульку в отвір, стежити, куди ж викотиться кулька, знову сідати, тягнутися за кулькою.

Розвиваючі столики та будиночки також підходять для гри в 9 місяців. У таких іграшках ігрові елементи та клавіші виконані досить великими, дитина цілком зможе самостійно їх натискати. Столики містять заняття для найрізноманітніших дитячих інтересів: тут і музика, і пісні, і назви форм і кольорів, і поняття вище-нижче, відкрити-закрити, і все це дублюється англійською, іспанською, і безліч завдань на дрібну моторику , всіх не перерахувати!

  • До 1 року і старше можна розвивати тактильні навички з такими іграшками, як бізіборди, бізібокси - такі іграшки наповнені ігровими елементами з "дорослого життя" та викликають особливий та стійкий інтерес дитини будь-якого віку.
  • Старше 1 року, коли малюк міцно тримається на ногах, можна використовувати динамічніші іграшки: штовхачі, толкари, біговелі, каталки.

Для розвитку мовних навичок існують різноманітні столики та іграшки, які навчають дитину словам і фразам українською, англійською, російською мовами, наприклад Ферма Chicco, Весела Гусениця Fisher Price.

Будь-яка іграшка, навіть найцікавіша, дорога і красива, за 1-2 місяці все одно набридне малюкові!

І це правильно, адже дитина відкрита для всього нового! Тому взявши в оренду іграшку, ви зможете хоч щомісяця (а хтось і щотижня) награвшись, повертати її назад у прокат, а замість вибрати нову, відповідну поточному віку та вимогам Вашого малюка!

Ваш Baby Service:)