укррус

Телефони у Харкові

  • (050) 303-77-90

Статті сайту

Пункти проката дитячих товарів України

03/01/2016
Клієнти прокату Baby Service - Харків та відвідувачі нашого салону на Тобольської 47 нерідко запитують про пункти прокату в інших містах України. Адже багато молодих батьків, чиї родичі живуть у різних містах, періодично відвідують близьких, бабусь і дідусів, а подорож з дитиною, навіть на 200-300 кілометрів передбачає наявність певних дитячих речей і п ...

Прокат карнавальних костюмів у Харкові

15/12/2015
Дорогі батьки, чия дітвора вже доросла до карнавалів! Кожен Новий Рік, Хеллоуін, 8 березня, День Осені, День Весни або час випускних в садках і школах до нас в Прокат Baby Service на Тобольської 47 звертаються за прокатом костюма Миньона або Губки Боба (Сніжинки, Лисички і т.п.). Йдучи назустріч побажанням клієнтів, ми виділили таку послугу, як прока ...

Куди піти з дитиною в Харкові

01/01/2016
За 2-3 останні роки наш Харків разюче змінився в кращу сторону, в місті з'явилося багато гідних, красивих місць для приємного дозвілля і дорослих, і дітей. Ми пропонуємо короткий огляд най-най цікавих місць для гостей і жителів міста, куди можна піти з дитиною в Харкові.

Чим обробляються дитячі іграшки та ваги в прокаті дитячих товарів Baby Service Харків

01/01/2016
Коли Ви прийдете до нас взяти щось в оренду, Ваш Питання №1 буде: Чим обробляються дитячі ваги (гойдалки, шезлонги, гірки, будиночки, іграшки тощо) ??? В процесі чищення ми використовуємо Аноліт "КРИСТАЛ" - екологічно чистий дезінфікуючий, стерилізуючий, миючий засіб нового покоління:  

Стан речей з дитячого прокату

01/01/2016
Стан речей з дитячого прокату Головне питання, яке ми завжди чуємо від клієнтів: «а в якому стані речі Прокату, адже вони не нові, ними вже користувалися? ..»

У відпустку з дитиною!

28/02/2016
Сучасні батьки готові подорожувати з малюками чи не з самого народження і обов'язково стане питання про те, як забезпечити дитині комфорт і безпеку в умовах курорту (дачі, вилазки).

Як підготуватися до дитячої фотосесії.

00/00/0000
Як підготуватися до дитячої фотосесії.

Як правильно користуватися дитячими вагами

00/00/0000
Дитячи ваги - прилад для визначення ваги новонародженого, перший час молодим батькам доведеться регулярно зважувати дитини.