укррус

Телефони у Харкові

  • (050) 303-77-90

Статті сайту

Прокат дитячих товарів в Харкові - що, кому і коли може знадобитися?

28/06/2017
Прокат дитячих товарів - сучасна і дуже корисна в різних ситуаціях послуга, але при цьому про наш сервіс часто довідаються, тільки коли в родині вже з'явилися діти і батьки вже зіткнулися з якоюсь проблемою. Завдання даного огляду заздалегідь поінформувати батьків, для якого віку дитини які товари та іграшки можна взяти в оренду:     Вік від ...

Відпочинок з маленькими дітьми за кордоном - Єгипет, Туреччина.

25/11/2016
Подорож з дитиною за кордон - вибір готелю. Для сучасних подорожуючих батьків наявність маленьких дітей - не привід відмовлятися від поїздки! Нові враження, екзотичні тварини, досвід подорожей сприяють розвитку дитини, зміцненню психо-емоційного стану, і як часто помічають самі батьки - в подорож дитина стрімко розвивається!  

Аквааеробіка для вагітних, заняття в басейнах Харкова

21/03/2016
Baby Service - Харків підготував добірку найпопулярніших басейнів Харкова, де проводять заняття з аквааеробіки для майбутніх мам. Аквааеробіка - кращий спосіб підготувати організм до майбутніх пологів! Крім того аквагімнастика приносить позитивні емоції, служить профілактикою появи розтяжок, зберігає красиву фігуру. Користь занять аквагімнастики ...

Пункти проката дитячих товарів України

03/01/2016
Клієнти прокату Baby Service - Харків та відвідувачі нашого салону на Тобольської 47 нерідко запитують про пункти прокату в інших містах України. Адже багато молодих батьків, чиї родичі живуть у різних містах, періодично відвідують близьких, бабусь і дідусів, а подорож з дитиною, навіть на 200-300 кілометрів передбачає наявність певних дитячих речей і п ...

Прокат карнавальних костюмів у Харкові

15/12/2015
Дорогі батьки, чия дітвора вже доросла до карнавалів! Кожен Новий Рік, Хеллоуін, 8 березня, День Осені, День Весни або час випускних в садках і школах до нас в Прокат Baby Service на Тобольської 47 звертаються за прокатом костюма Миньона або Губки Боба (Сніжинки, Лисички і т.п.). Йдучи назустріч побажанням клієнтів, ми виділили таку послугу, як прока ...

Куди піти з дитиною в Харкові

01/01/2016
За 2-3 останні роки наш Харків разюче змінився в кращу сторону, в місті з'явилося багато гідних, красивих місць для приємного дозвілля і дорослих, і дітей. Ми пропонуємо короткий огляд най-най цікавих місць для гостей і жителів міста, куди можна піти з дитиною в Харкові.

Чим обробляються дитячі іграшки та ваги впрокаті дитячих товарів Baby Service Харків

01/01/2016
Коли Ви прийдете до нас взяти щось в оренду, Ваш Питання №1 буде: Чим обробляються дитячі ваги (гойдалки, шезлонги, гірки, будиночки, іграшки тощо) ??? В процесі чищення ми використовуємо Аноліт "КРИСТАЛ" - екологічно чистий дезінфікуючий, стерилізуючий, миючий засіб нового покоління:  

Автомобільне дитяче крісло - види крісел для різного віку.

Які бувають дитячі автокрісла Дитячі автомобільні крісла класифікуються за групами в залежності від ваги і віку дитини. У всьому світі застосовується наступна класифікація:

Стан речей з дитячого прокату

01/01/2016
Стан речей з дитячого прокату Головне питання, яке ми завжди чуємо від клієнтів: «а в якому стані речі Прокату, адже вони не нові, ними вже користувалися? ..»

У відпустку з дитиною!

28/02/2016
Сучасні батьки готові подорожувати з малюками чи не з самого народження і обов'язково стане питання про те, як забезпечити дитині комфорт і безпеку в умовах курорту (дачі, вилазки).

Як підготуватися до дитячої фотосесії.

Як підготуватися до дитячої фотосесії.

Крісло - качалка або шезлонг: що це і навіщо потрібно?

Шезлонги - ще одне пристосування, що робить життя сучасних мам з малюками більш зручною та комфортною!

Електричні молокоотсоси

Коли мамі може знадобитися електричний молокоотсос?

Як правильно користуватися дитячими вагами

Дитячи ваги - прилад для визначення ваги новонародженого, перший час молодим батькам доведеться регулярно зважувати дитини.

Крiплення дитячих автокрiсiл

Кріплення дитячих автокрісел 1. Кріплення ременем безпеки. 2. Кріплення Isofix.

Тренажер напрокат або купити?

Пропонуємо відповісти всього на 5 питань, щоб визначитися з вибором.

Дитячі автокрісла - рекомендації по установці

Куди встановити автокрісло Всі батьки розуміють, що дитину в автомобілі потрібно посадити на найбезпечніше місце. Відповідно виникає питання, а де воно, це місце.